Виноградівська філія ПАТ «Закарпатгаз» ліквідовує наслідки аварійної ситуації - пошкодження підвідного поліетиленового газопроводу діаметром 63 мм, що сталася учора, 26 березня, о 22.00 у селі Фанчиково Виноградівського району внаслідок загорання сухої трави.
Вчора увечері аварійну ситуацію на згаданому газопроводі локалізували шляхом відключення його ділянки від системи газопостачання. Припинили надходження газу 200 абонентам. Сьогодні вранці в результаті детального обстеження з’ясували, що внаслідок високої температури пошкоджені 8 погонних метрів повітряного переходу через канаву.
Нині ведуться роботи з ліквідації аварійної ситуації. Про час відновлення газопостачання до житлових будинків мешканців Фанчикова повідомлять додатково, - повідомили в ПАТ «Закарпатгаз».