На вихідні українські патріоти можуть відпочивати

На вихідні українські патріоти можуть відпочивати

«Український щорічник» на 2012 рік представив сьогодні в Ужгородському прес-клубі заступник Голови ВР України Микола Томенко.

 

Проект «Українських щорічників» започаткований М. Томенком для створення «посібника для українських патріотів».

Політик прокоментував: «Українські щорічники потраплять і до бібліотек та шкіл. Я є ідеологом щоденного патріотизму, який полягає у тому, щоб продовжувати кращі традиції Франка, Грінченка, щоденно провадити каменярську роботу. Слід робити хоча б невеличку роботу для своєї країни, але системно».

Порівняно з 2011 роком, поліграфічно зменшили площу для записів (за словами М.Томенка, навіть інтелігенція пише все менше і менше, у тому числі плануючи свій час). «Цей хитрий хід дав змогу більше наповнити щорічник змістовною інформацією. Тепер тут вміщено інформацію про понад 1000 персоналій української історії, кожен день містить до 5 персоналій. Також кожну дату супроводжує афоризм дня, народний календар на щодень, статті про цікаві об’єкти України – культові споруди тощо», -- каже Микола Томенко.

У розділі «Що я зробив для України» замість трьох пунктів залишили один. На вихідні власників щорічника цього року «звільнили» від обов’язкової патріотичної роботи.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання