На митному посту «Дяково» в іноземця вилучили 800 ампул «Ксаврону» вартістю майже 157 тисяч

На митному посту «Дяково» в іноземця вилучили 800 ампул «Ксаврону»  вартістю майже 157 тисяч

Нещодавно на митний пост «Дяково-автомобільний»  у напрямку виїзд в Україну заїхав вантажний автомобіль «VOLVO» з напівпричепом, сербської реєстрації. Автомобіль прямував транзитом через митну територію України з Росії в Сербію, здійснюючи міжнародне перевезення вантажу.

 У ході перевірки товаросупровідних документів та застосування системи управління ризиками, а також оцінивши поведінку водія митники прийняли рішення про проведення поглибленого митного огляду транспортного засобу.

При проведенні поглибленого огляду вантажівки та особистих речей водія, працівники митниці виявили незаявлені під час усного опитування та приховані від митного контролю 800 ампул медичного препарату «Ксаврон». Медичний препарат знаходився в чорних поліетиленових пакетах у правому палетнику напівпричепу та під декоративною обшивкою двигуна холодильної установки.

Таким чином, іноземець вчинив дії, спрямовані на переміщення товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів та способів, що утруднюють їх виявлення та спеціально виготовлених сховищ. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Складено протокол, відповідно до якого вилучено напівпричіп-рефрежиратор, вартістю майже 326 тис грн та 800 ампул медпрепарату «Ксаврон»  вартістю майже 157 тис грн, - повідомляє  Закарпатська митниця Держмитслужби

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання