На кордоні зі Словаччиною відновили роботу пункти пропуску

1 червня з 01:00 відновлено функціонування пунктів пропуску «Малий Березний - Убля» та з 09:00 «Малі Селменці - Вельке Слеменце», що на кордоні зі Словаччиною.
Наразі діють тимчасові обмеження у пропуску іноземців на територію України. Дозволяється пропуск лише певних категорій іноземних громадян. (детальніше за посиланням https://www.kmu.gov.ua/…/pro-timchasove-obmezhennya-peretin…).

Відповідно до інформації наданої Прикордонною поліцією Словаччини, тимчасово дозволяється в’їзд на їхню територію лише тим іноземцям, які мають дозвіл на тривале перебування або транзит, або ж особам, щодо яких було зроблено виключення відповідним міністерством. Також подорожнім, які прямують на в'їзд у Словаччину, радять завчасно завантажувати додаток «Розумний карантин» https://korona.gov.sk/uk/. У разі відсутності можливості використання цього додатку, усі, хто прямує на в’їзд у Словаччину, відправляються на обов’язкову обсервацію, повідомили в Західному  регіональнеому управлінні Держприкордонслужби України

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання