MomTalks: про що мовчать мами

MomTalks: про що мовчать мами

Про що говорять мами, коли діти засинають? А про що вони мовчать? Вам цікаво почути те, що не кожна мама й не завжди наважується розповісти? Ми запрошуємо вас послухати розповіді п’яти мам нарізні теми вже у понеділок, 20 січня. Ми спробуємо поговорити про теми, які часто замовчують або просто ігнорують. Поговоримо про почуття, які не рідко знецінюють.

Що відчуває мама одразу після пологів? Як це - виховувати одразу трьох маленьких дітей? Що робити, коли відчуваєш, що в тебе депресія? Як протистояти соціальному тиску? Що робити, якщо думаєш, що ти - погана мати? Як жити і виховувати дітей без допомоги?

MomTalks - це про особистий досвід. Ми говоритимемо з різними мамами. Різні спікерки, різні теми, різні проблеми, різні аспекти материнства. П’ять різних жінок і кожній з них точно є про що розповісти.

Наші спікерки:

-      Аля Махлін. Вона виховує двох доньок у дусі прив'язаності. Аля розкаже про свій досвід: про радості материнства і, можливо, складнощі, які щодня доводиться долати.

-      Ірина Левіна - мама близнят, як вона люб'язно їх називає - близнята-совенята. Як це - виховувати одразу двох маленьких діток? Де брати ресурс? У кого і як просити по допомогу? Також Ірина пережила перинатальну втрату, тому спробує розповісти і про цей досвід.

-      Наталка Касим. Наталка виховує чотирьох дітей! Її старшому сину - вже 16. Як це - виховувати чотирьох дітей і водночас бути мамою підлітка? Де ти знаходити підтримку та ресурс на себе?

-    Оксана Лесько-Бабіля- мама та консультантка з грудного вигодовування, яка допомогла налагодити ГВ сотні мамам та маляткам в Ужгороді. Оксана готова розповісти про різний досвід годування і через це про стосунки з дітьми та враження від материнства.

-     Ольга Томашевська- мама трійнят та старшої донечки. Оля також розповість про особистий та особливий досвід материнства. Як впоратися одразу з трьома дітками? Яка саме підтримка потрібна від оточення, а що точно не варто робити? Також обговоримо те, як у процесі виховання дітей не загубити себе.

Ми запрошуємо до діалогу всіх охочих мам, які хочуть послухати про досвід материнства інших жінок. У нас буде тепло та затишно.

Захід відбудеться 20 січня о 18:00 за адресою - Smart Point, вул. Швабська, 25а
Подія організована ужгородським предстаництвом ГО "Інсайт" та "Smart Point".

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання