Новини

Молодіжка «Говерли» поспарингувалися з угорським "Балмазуйварош"

Напередодні завершального матчу сезону чемпіонату України з футболу в вітчизняній прем’єр-лізі молодіжний склад ужгородської «Говерли» вирішив зіграти товариський матч проти першолігової команди з містечка Балмазуйварош.

Особисто мене вразило те, що в невеликому містечку, яке чимось схоже на закарпатську Іршаву чи Перечин, є професійні футбольна та гандбольна команди. Окрім того активно розбудовується футбольна інфраструктура – 4 трав’яні поля та одна стандартне зі штучним трав’яним покриття та для занять вихованців дитячої школи клубу діють ще два невеликі футбольні майданчики з природнім та штучним трав’яним покриттям.

Незважаючи на те, що команда наразі бореться за виживання в першій угорській лізі, тут створені чудові умови для спортивного росту футболістів. Зокрема гравці харчуються в чудовому готелі «Балмаз», де водночас відновлюються в басейні з термальною водою та сучасному фітнес залі. Та й зарплатню гравці отримують вчасно і в тих обсягах, яка вказана в контракті.

Що ж до самого двобою, то матч, не зважаючи на статус товариського вийшов доволі напруженим. Господарі проти підопічних В’ячеслава Пінковського виставили гравців, які не мають достатньої ігрової практики й зрідка потрапляють до основного складу.

Першими гол вже на 4-й хвилині відкрили господарі, своїм землякам гол забив виноградівець Юрій Чонка, який нині захищає кольори угорського клубу. Та вже через 11 хвилин після стрімкої атаки «говерлян» статус кво відновив Крістіан Сегедій.

На 28 хв. Юрій Чонка накрутив на лівому краї нашого захисника і віддав вивірену передач у на партнера, останній свій шанс не змарнував і вивів «Балмазуйварош» уперед – 2:1. На 38-й хвилині влучним пострілом в дотик , після чудової флангової передачі відзначився наш Юрій Тома. Завершальну крапку в поєдинку поставив закарпатець Євген Добро вольський на 73 хвилині. З метрів 26 Євген наважився на удар – вийшло точно в дальню «дев’ятку» – 3:2 на користь «Говерли». Тож наша молодіжка повернулася додому в хорошому настрої напередодні матчу з «Дніпром», молодіжка якого достроково виборола чемпіонський титул.

Стадіон Балмазуйварош

«Балмазуйварош» – «Говерла» U-21 – 2:3

У складі «Говерли» голи забили – Сегедій 15, Тома 38, Добровольський 73

«Говерла»: Погоріляк (Дядю 63), Ількович (Костак 78), Микитишин, Ганич, Добровольський, Павлич (Нурієв 78), Тома, Сегедій (Балог 83), Бако (Горняк 46), Коваль (Кноблох 65).

Тренер – В’ячеслав Пінковський

Матч молодіжних складів команд "Говерла" - "Дніпро" пройде в п’ятницю, 29 травння на мукачівському стадіоні "Авангард". Початок о 16.00, - пише інформаційний відділ ФК "Говерла".