Міськрада звітує про роботу комунальників Ужгорода

Міськрада звітує про роботу комунальників Ужгорода

Ужгородська міська рада звітує про роботу комунальних служб міста.

Сьогодні в Ужгороді косять зелені зони на площах Народній, Поштовій та Корятовича, в альпінарії, на набережній Незалежності, вулицях Небесної Сотні, Минайській, Івана Панькевича, прополюють квітники по місту, на Київській набережній підстригають живопліт.

Встановлюють нову лінію вуличного освітлення на вулиці Собранецькій 105, на Слов'янській набережній замінюють світильники, на вулицях Олександра Богомольця, 22 та Василя Комендаря відновлюють вуличне освітлення, на Тисянській, 40, 61 – замінюють лампи. Проводять профілактику світлофорних об’єктів на вулицях Михайла Грушевського, Капушанській, Марії Заньковецької.

Несанкціоновані сміттєзвалища ліквідовують у провулках Залізничному та Університетському, на вулицях Михайла Грушевського, Сріблястій, Василя Докучаєва, Кошицькій.

Продовжується капітальний ремонт: на проїжджій частині площі Шандора Петефі встановлюють гранітні бордюри від ТЦ «Фокстрот» до перехрестя з вулицею Швабською, на вулиці Капушанській вимощують тротуари ФЕМ-плиткою, на вулиці Івана Анкудінова влаштовують зливоприймальні колодязі та зливоприймачі, на внутрішньоквартальній території на вулиці Володимирській, 65 роблять покриття проїжджої частини з ФЕМ-плитки.

Поточний ремонт проводять на вулицях Олександра Довженка, Августина Волошина, Митній, на перехресті вулиць Минайської-Михайла Грушеського-Олександра Бородіна.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання