Міліція просить закарпатців добровільно здати зброю

Міліція просить закарпатців добровільно здати зброю

З 1 по 31 травня на території Закарпатської області проедуть місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

Якщо упродовж цього місяця власники нелегальної зброї здадуть ї міліціонерам, то звільняться від кримінальної відповідальності, яка передбачена ст. 263 Кримінального кодексу України.

Міліціонери нагадують, що, згідно з вищевказаною статтею ККУ, носіння, зберігання, придбання, виготовлення або збут вогнепальної зброї, боєприпасів чи вибухових речовин без відповідного дозволу караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Носіння, виготовлення або збут кинджалів, фінських ножів чи іншої холодної зброї без відповідного дозволу караються обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, позбавленням волі до 3 років або штрафом до 50 неоподатковуваних мінімальних доходів громадян.

Щодо гладкоствольної мисливської зброї, то згідно зі ст. 190 КУпАП України , порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї тягне за собою накладання штрафу від 3 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією зброї або без такої.

Власників нелегальної зброї в період проведення місячника добровільної здачі зброї просять звернутися з відповідною заявою до підрозділів дозвільної системи територіальних підрозділів міліції. Працівники дозвільної системи нададуть вам кваліфіковану консультацію, допоможуть у легалізації зброї, – повідомили у  СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання