Новини

Майже 90 тисяч абітурієнтів не набрали мінімальний бал із зовнішнього оцінювання

Майже 88 тис. абітурієнтів, які складали зовнішнє незалежне оцінювання, в цьому році не набрали мінімальні 124 бали, повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, - пише Кореспондент.



При цьому найбільша кількість осіб, які не подолали мінімум, серед вступників, які складали українську мову та літературу (26,6 тис.), історію України (14,2 тис.), математику (13,3 тис.) – на ці предмети зареєструвалося найбільше абітурієнтів.

Крім того, за попередніми даними, 529 абітурієнтів змушені були припинити роботу над тестами передчасно у зв'язку з порушенням ними процедури проходження ЗНО.

Також наголошується, що поки немає остаточної інформації про кількість осіб, які зареєструвалися, але не з'явилися на тестування, оскільки абітурієнти, які не потрапили на ЗНО з поважних причин зможуть скласти тести під час додаткової сесії.

Протягом 3-27-го червня абітурієнти склали основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

З 4 по 11 липня триває додаткова сесія ЗНО. На проходження тестування 2013 зареєструвалися 322,5 тис. осіб.

Максим Гаврилюк (не перевірено)

Вот вам и резльтаты отношения политиков к сфере образования и науки. КПУ давно предлагали реальные решения данных проблем, инвестировать больше в образование, поднятие зарплат и льгот учителям, а то у нас за такие гроши никто из молодых не пойдет работать.

чт, 11/07/2013 - 14:37 Постійне посилання
Гість (не перевірено)

У відповідь до від Максим Гаврилюк (не перевірено)

И пойди тогда власть навстречу их инициативам - образование не было бы в таком загоне, ВУЗы готовили бы квалифицированных специалистов, которым государство платило бы достойную зарплату. Но по причине исповедования нашей властью политики тотального грабежа этого никогда не произойдет. Значит надо прислушаться к тем же комми и демонтировать эту порочную систему

чт, 11/07/2013 - 22:37 Постійне посилання
Щек (не перевірено)

Доведя страну до экономического коллапса, власти уже не могут справится с должным финансированием образования, которое, в общем-то, уже производит и выпускает людей полуобразованных. С другой стороны профессия учителя настолько утратила престиж, что выпускники педагогических вузов не спешат идти работать в школы - и зарплата невысока, и труд не благодарный. Да еще собрались урезать добавки к учительской зарплате, чтобы служба медом не казалась, а попросту - вообще унизить роль учителя в учебном процессе. Но на самом деле есть ли это дань ситуции, или объективные причины? Судя по дальнейшим шагам власти, все это делается сознательно - ведь только такие полуобразованные граждане и нужны как дешевая рабочая сила на предпрятиях, принадежащих олигархам. И мы к этому пришли, имея за плечами такой высокий образовательный потенциал при СССР? Только смена социально-экономического уклада может эту проблему решить позитивно - не зря так считают коммунисты.

чт, 11/07/2013 - 14:48 Постійне посилання
Миколай (не перевірено)

Мені чесно кажучи важко представити що будуть робити ті абітурієнти які не поступлять в університет, малій частині з них повезе здати краще наступного року, бо як правило знання зараз не стійкі, і вже на 1-шому курсі шкільні знання як випарувалися. Освіта храмає на 2 ноги і з цим крім комуняк ніхто не хоче боротися.

чт, 11/07/2013 - 19:37 Постійне посилання
Гість (не перевірено)

У відповідь до від Миколай (не перевірено)

А що самі комуняки? По-перше, на Західній Україні їх не підтримають з принципу, по-друге, 30 голосами багато не покомандуєш. По-третє, мене дуже дивує позиція опозиції. У нас закривають школу. Ми тричі зверталися - реакції нуль

чт, 11/07/2013 - 21:12 Постійне посилання
Гість (не перевірено)

У відповідь до від Гість (не перевірено)

Далась вам эта оппозиция! Забудьте - в нашей стране не оппозиции, а только кучка купленных рыгами разношерстных псевдополитиков, которые только и умеют, что устраивать цирковые предстваления для честного люду. На конструктв они априори не способны. Нужная опция отсутствует

чт, 11/07/2013 - 22:41 Постійне посилання
Наталя (не перевірено)

Руйнування освітньої системи це мабуть одне з найкращих покращень регіоналів. Це все почалось ще за часів Ющенка й зараз регіоналами вдало продовжується. Дуже прикро, що із кращої системи освіти ми скотились до останніх позицій в світі. Що більше засмучує, що окрім комуністів ніхто цим питанням не переймається, опозиція чомусь постійно мовчить, коли такі важливі питання вирішуються!

чт, 11/07/2013 - 22:13 Постійне посилання
Михайло Кивенко (не перевірено)

Це показує рівень нашої освіти в Україні. Причому, я так зрозумів, що це і до Західної України теж стосується. Виходить, що кожен десятий по суті не вміє писати українською, державною мовою. А що тоді відбувається з російською мовою, що вивчається в школах по мінімуму? Зростає безграмотне поголів'я бидла, яке якраз і потрібно нашому уряду.

чт, 11/07/2013 - 22:43 Постійне посилання
Гість (не перевірено)

Это закономерный результат, который показывает уровень образования и подтверждает, что система образования уже не та , что была при союзе. В погоне за количеством знаний , потеряли качество.

чт, 11/07/2013 - 23:49 Постійне посилання
Василий Бондарь (не перевірено)

Позор для власти, что у украинцев такой низкий уровень образованности и знания государственного языка! Так много говорилось о "языковом вопросе"... так много кричали "свободовцы"... И вот он. результат!

пт, 12/07/2013 - 00:22 Постійне посилання
Андрей (не перевірено)

Снижение общего уровня образования проводится все эти годы сознательно. Нынешней власти не нужны думающие, анализирующие люди, они опасны для власти. Низкий уровень образования населения выгоден власти - эксплуатация дешевой бездумной рабочей силы позволяет олигархам сохранять свои сверхприбыли.

пт, 12/07/2013 - 15:03 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.