Культурний момент

Хор «Кантус» спільно з виконавцями зі Швейцарії дадуть концерт у «Совиному гнізді»

В Ужгороді, історико-архітектурному комплексі «Совине гніздо» відбудеться концерт Академічного хору «Кантус» зі співаками зі Швейцарії.

Закарпатка Аліна Паш презентувала кліп на пісню «Бітанґа»

Співачка Аліна Паш презентувала свою нову пісню та кліп під назвою «Бітанґа».

В Ужгороді презентують "Щоденник молодого рома-мандрівника"

У четвер, 19 квітня о 17:00, у Закарпатській обласній універсальній науковій  бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбудеться презентація книги Миколи Бурмек-Дюрі "Щоденник молодого рома-мандрівника".

На Закарпатті відбудеться грандіозний FIRE LIFE FEST 2018

Цьогорічний Fire Life Fest 2018 буде проходити 30 квітня - 1 травня в ужгородському Амфітеатрі. У програмі : вогняне шоу; "фаєр-батли" (змагання артистів з вогнем);  світлодіодне шоу, дзеркальне шоу та циркове шоу (фокусники, гімнасти, акробати та жонглери) та ще багато цікавих виступів та майстер-класів. А також встановлення нового рекорду – одночасний виступ 100 артистів з вогнем!

На Закарпатті проведуть Дні нового національного кіно

Цього року під час уже традиційного «Сакура фест» в Ужгороді вперше Закарпатська Фільмкомісія презентує «Дні Нового Національного Кіно». Подивитися кращі зразки української кінопродукції можна буде у великій залі ректорату УжНУ (площа Народна, 3).

Закарпатський народний хор у неділю дасть концерт у Старому селі

15 квітня Закарпатський народний хор  дасть концерт «Великодній передзвін» у музеї народної архітектури і побуту.

Відома ужгородська адвокатка презентувала свій новий містичний роман

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нового роману «Тирания страха» відомого ужгородського адвоката Нінель Масяк. Книжка вийшла у видавництві «РИК-У».  На відміну від інших, вже написаних та виданих, для цього роману авторка обрала жанр «Хоррор», тільки так вона могла достовірно описати усю містичну складову, яка у ньому посідає основне місце.

В Ужгороді відомий музикант Йожеф Ермінь провів майстер-клас для студентів

Кожного дня життя нашого міста збагачується численними подіями, які творять історію, стають знаковими в культурно-мистецькому зростанні. Днями з великим резонансом відлунали останні акорди II Міжнародного конкурсу піаністів імені Д.Задора. Водночас конкурсанти, викладачі та гості музичного свята мали нагоду поспілкуватись з членами журі, почути корисні поради від метрів зі світовим ім’ям.

В Ужороді у скансені проведуть вечірню екскурсію

Закарпатський музей народної архітектури та побуту запрошує всіх дізнатися про великодні традиції наших предків та відвідати тематичну вечірню екскурсію «Великодні звичаї та обряди Закарпаття» з елементами атракцій, яка відбудеться 29 березня о 19.30 год.

«В Ужгороді гарні умови для розвитку молодих музикантів», – французький піаніст

Днями Ужгород з багатовіковими традиціями збагатив свою скарбницю знаковою історичною подією – з великим успіхом відбувся II Міжнародний конкурс піаністів імені Дезидерія Задора, членами журі якого стали авторитетні музиканти України та закордону.