Культурний момент

Кінострічки закарпатця покажуть на Міжнародному фестивалі історичного кіно

Стрічки закарпатського режисера В'ячеслава Бігуна «Довженко. Український Гомер кіно», «Найближчі до Бога» та «Страсті» номіновано на IV Міжнародний фестиваль історичного кіно, який відбудеться 7-9 квітня в Києві.

В Ужгороді День театру відзначать святковим концертом

Закарпатський обласний академічний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв запрошує шанувальників театрального мистецтва спільно відзначити Міжнародний день театру.

В Ужгороді сьогодні звучатиме музика Шопена

Сьогодні, 20 березня, у Закарпатській обласній філармонії народна артистка України Людмила Марцевич даруватиме слухачам «Звуки натхнення» – програму із фортепіанних творів Фридерика Шопена. У концерті прозвучать відомі ноктюрни, полонези, прелюдії, мазурки, балади та скерцо геніального польського композитора. 

В Ужгороді проведуть ХІІ АртФестиваль «Березневі коти». ПРОГРАМА

24-26 березня в Ужгороді відбудеться ХІІ АртФестиваль «Березневі коти». Впродовж трьох днів ужгородці та гості міста зможуть зарядитися творчою енергією від поетичного, візуального, музичного, театрального  мистецтв.

Ужгородський скансен розпочинає писанкові майстер-класи

Ужгородський скансен запрошує всіх бажаючих долучитися до циклу музейних великодніх заходів під загальною назвою «Котилася писаночка…». У музеї проводитимуться тематичні заняття та майстер-класи з писанкарства для організованих учнівських груп, що вже стали гарною традицією у підготовці до Великодня.

В Ужгороді стартує перший відкритий конкурс піаністів імені Дизидерія Задора

23-26 березня в Ужгороді відбудеться перший відкритий музичний конкурс імені Дизидерія Задора.

В Ужгороді проведуть лекцію про сучасну фотографію

Майже академічна лекція від фотографа-практика. Протягом зустрічі ми розглянемо головні етапи розвитку сучасної фотографії в світі, проаналізуємо візуальні практики в Європі, Азії та Америці, а також порівняємо особливості розвитку фотографії в ХІХ та ХХ-ХХІ сторіччях.

Закарпатців запрошують на другий «Ференц-фест»

6-8 травня у Бережанах відбудеться другий фестиваль, присвячений провіднику боротьби угорців за незалежність. Саме тут 314 років тому Ференц ІІ Ракоці проголосив маніфест із закликом до повстання.

Завтра в Ужгороді презентують книгу Михайла Любара «Лиса гора»

16 березня в Ужгородській міській бібліотеці відбудеться презентація ужгородського автора Михайла Йосиповича Любара «Лиса гора».

В Ужгороді у скансені відкрили студію вишивки

Розпочала роботу студія вишивки в ужгородському скансені.