Коронавірус: в Обласній інфекційній лікарні обладнано 8 ізольованих боксів

Коронавірус: в Обласній інфекційній лікарні обладнано 8 ізольованих боксів

26 лютого  в.о. голови Закарпатської ОДА відвідав Обласну інфекційну лікарню. Її визначено закладом, де надаватимуть допомогу хворим у яких підозрюють або виявлятимуть коронавірус COVID-2019.

Головний лікар Михайло Поляк показав спеціально обладнані та ізольовані бокси. Таких у лікарні - 8. У боксі є власний санвузол, через спеціальні скриньки подають речі та їжу. Тут перебувала і жінка, у якої 25 лютого на КПП «Тиса" виміряли підвищену температуру тіла. Вона, разом із туристичною групою, подорожувала Європою. Два дні були на Півночі Італії, але у регіони закриті на карантин, група не заїжджала. Лікарі провели вірусологічні дослідження, захворювань у жінки та інших пасажирів не виявили. 25 лютого близько обіду група виїхала із Ужгорода. 
Станом на 26 лютого на Закарпатті не зафіксовано жодного випадку COVID-19. Всі служби скоординовано працюють над тим, щоб зменшити ризики потрапляння вірусу на територію України.
Від 25 лютого у тих, хто в'їжджає в Україну через закарпатські пункти пропуску перевіряють рівень температури тіла.
Усі служби працюють злагоджено. Залучені до цієї роботи – ДСНС, ДПС, міністерства і відомства кожного дня співпрацюють у рамках Оперативного штабу і працюють скоординовано.
Ситуація під контролем, повідомили пресслужбі ОДА 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання