Kira Plastinina привезе в Ужгород колекцію вечірнього та повсякденного одягу

Kira Plastinina привезе в Ужгород колекцію вечірнього та повсякденного одягу

Відома дизайнерка Kira Plastinina (одяг якої приміряла навіть Періс Хілтон) представить на Uzhgorod Fashion Day колекцію одягу, в якій можна відшукати речі майже на всі випадки життя: для школи чи для вечірки, для побачення чи прогулянки містом.

Сукні – завжди були і залишаються, мабуть, найсильнішою стороною бренду Kira Plastinina, - розповіли Zaholovok.com.ua представники торгової марки.

Ключові моделі колекції сезону весна-літо 2012 представлені дизайнером в категорії коктельних суконь. Крім того, це класичні, вечірні, повсякденні, спортивні, сукні в стилі старт-кежуал.

Представники бренду кажуть, що коктейльні плаття цієї колекції виглядають підкреслено жіночно і ненав'язливо нарядно. Вони створені відповідно до найяскравіших трендів сезону. Цікаві види драпіровки, різноманітні види мережива, активне використання легких, летючих тканин, яскраві квіткові принти, контрастні деталі, пастельні «припудрені» тони, напівпрозорість – всі ці прийоми і методи наповнюють колекцію коктельних суконь Kira Plastinina настроєм сонячної ніжності.

Олександра Шевченко, спеціально для Zaholovok.com.ua

Що покажуть інші дизайнери – читайте у попередніх публікаціях розділу «Культурний момент».

Довідка Zaholovok.com.ua:

2007 – відбувся перший показ дизайнера Кіри Пластініної та відкриття першої Студії Стилю однойменної марки Kira Plastinina в ТЦ «Європейський».

Кіра Пластініна стає офіційним дизайнером грандіозного проекту Першого каналу «Фабрика зірок - 7». Протягом чотирьох місяців, поки тривав проект, Кіра створювала стиль і образи учасниць проекту для звітних концертів.

Жовтень 2007 – показ коллекції Kira Plastinina сезону весна-літо 2008 на Тижні Моди в Москві. Спеціально для присутніх в якості гостя на данному показі в Москву приїхала світськая левиця №1 у світі Періс Хілтон.

Листопад 2007 – участь Кіри Пластініної у різдвяному проекті «100 дизайнерських ялинок до Різдва» в Мілані, в котрому приймали участь 100 провідних fashion-дизайнерів світу.

Грудень 2007 - Кіра Пластініна отримує премію жрнала GLAMOUR в номінації «Дизайнер року» в рамках церемонії «Прорив року».

Січень 2008 – інтернаціональний дебют бренда Kira Plastinina в рамках тижня моди в Римі “AltaRoma AltaModa”, в рамках котрого Кіра Пластініна отримує медаль від мера Рима як «найталановитіший молодий дизайнер», приймаючий участь в AltaRomaAltaModa.

Вересень 2008 - дизайнерка отримує нагороду «Successful Debut at Milan Fashion Week» особисто з рук Маріо Бозеллі, президента Національної Палати моди Італії.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання