Хустькі лікарі незаконно отримали премії в сумі 70 тисяч гривень

Хустська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно посадової особи Хустської районної поліклініки, яка допустивши службову недбалість завдала державі матеріальні збитки на загальну суму близько 70 тисяч гривень. 

Хустська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків працівниками Хустської районної поліклініки, при нарахуванні премій, що завдало істотної шкоди законним інтересам держави в особі Хустської районної поліклініки. 

У ході досудового розслідування виявилося , що посадова особа Хустської районної поліклініки, не переконавшись у наявності підстав для нарахування премій працівникам Хустської районної та її керівництву, в порушення вимог бюджетного законодавства, незаконно нарахувала та виплатила премії працівникам поліклініки, що в подальшому призвело до спричинення охоронюваним законом інтересам держави у особі Хустської районної поліклініки істотної шкоди (матеріальних збитків) на загальну суму понад 70 тисяч гривень.

13 лютого слідчий відділ Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області завершив розслідування вказаного кримінального провадження. Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...