Новини

Хокейні матчі в Ужгороді відзначилися порушеннями

19 грудня у поєдинку між «Ужгородськими вовками» та «Шахтарськими Барсами» вирішальною стала одна шайба.

Саме вона у третьому періоді принесла перемогу останнім. Так, барси випередили вовків із рахунком 6:5.

У перших двох періодах учасникам «Шахтарських Барсів», вочевидь, не вистачало зібраності. Тому тривалий час з відривом у два бали лідирувала команда «Ужгородські вовки». Із яких найбільшу кількість шайб у ворота суперників загнав учасник під № 20.

До слова, гра вирізнялася великою кількістю порушень, через що багато хокеїстів на кілька хвилин були усунені з льодового поля.

20 грудня відбулася чергова гра Чемпіонату Закарпаття з хокею. На льоду боролися «Спартак» та «Синевир». Виграли останні з рахунком 10:1.

Гра тривала три періоди «брудного» часу. Найбільш видовищним видався другий. Під час якого гравці-суперники «зчепилися» між собою. Агресивна суперечка між учасниками команд тривала упродовж кількох хвилин. Суддям навіть довелося призупинити гру і «видалити» з поля трьох гравців: двох із команди «Синевир та одного спартаківця.

Помітно було, що команда «Спартак» грала досить пасивно. Це, до слова, їм не притаманно. Увесь час синевирівці блокували одного з найсильніших гравців «Спартака» – форварда Радована Марйова.

За всю гру в суддів найбільше зауважень було до команди «Синевир». У них зафіксували вісім порушень. Тоді як «Спартак» відбувся тільки двома. Один із гравців цієї команди: Володимир Петухов, котрий грає під №20, отримав значну травму: шайба влучила йому в колінну чашку.