Із закарпатської обласної інфекційної лікарні виписали всіх, хто перебував на обсервації по коронавірусу

Ситуація з коронавірусом на Закарпатті стабільна: випадків захворювання на території області на сьогодні не зареєстровано. А всі, хто перебував в обласні інфекційній лікарні на обсервації та карантині, – виписані. Про це сьогодні на пресконференції повідомив Мар’ян Мальчицький, в.о. директора КПН «Обласна клінічна інфекційна лікарня Закарпатської обласної ради».

За його словами, в Україні зафіксовано один випадок захворювання на коронавірус. «Географія коронавірусу поширюється в Європі, наразі у прикордонних країнах Румунії, Угорщині та Польщі, є хворі. Тому абсолютно виправдана ситуація, коли всі дотичні служби перебувають у готовності», - каже во.о. директора обласної інфекційної лікарні. За словами Мар'яна Мальчицького, всі особи, які з різних причин були відправлені на карантин та обсервацію в лікарню, виписані. Коронарвірусу у них не виявлено. У сімейної пари, яка мала ознаки захворювання, підтверджена інша вірусна інфекція, чоловік та жінка вже одужали».

Роман Марценюк, начальник відділу прикордонного контролю і реєстрації штабу Чопського прикордонного загону запевнив: температурний скрінінг проводять на всіх пунктах пропуску, розташованих на Закарпатті, За добу в’їжджають в Україну через Закарпаття близько 5 тис. осіб, зокрема, 2 тис. з цих людей заїжджає через КПП «Тиса» у Чопі.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання