Іршавські активісти зібрали машину допомоги для правоохоронців

Іршавські активісти зібрали машину допомоги для правоохоронців

Політична ситуація, яка склалася на Україні, викликала патріотичні почуття у більшості простих громадян.

Як тільки була отримана інформація мешканцями Іршавського району щодо забезпечення міліціонерів, які виїжджають у зону АТО продуктами харчування, приватні підприємці та небайдужі громадяни відразу відгукнулись.

Акцію по збору продуктів харчування правоохоронці Іршавського райвідділу спочатку проводили самотужки. Хто що міг приносили з дому, купляли у магазинах.

У подальшому про акцію дізнались приватні підприємці, громадські активісти з села Крайня Мартинка - Ярослава Лендел, з села Гребля - Іван Тютюк та небайдужі громадяни з різних куточків району, які активно долучились до збору необхідних продуктів.

Серед продуктів багато рибних та м′ясних консервів, домашня консервація, крупи, олія, макарони, соки, мінеральна вода, овочі (картопля, цибуля, часник) та засоби особистої гігієни.

Надавати допомогу ніхто нікого не примушував, це все – добровільна ініціатива приватних підприємців та небайдужих громадян. Зібрані продукти харчування було доставлено до пункту збору виїжджаючих міліціонерів у зону АТО, - повідомляє Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...