Новини

Головна ялинка Закарпаття на Народній буде прикрашена кулями. ФОТО

Про дерево та його історію розповів заступник начальника відділу господарського забезпечення апарату Закарпатської ОДА Андрій Мишанич.

“Ялинку надало управління лісового господарства Закарпатської області. Вони привезли її з Рахівського району Богданської долини, навіть можна сказати найсхіднішого села Луги, наскільки мені відомо. Ялинка має 20 метрів та майже півметра у діаметрі. Досить молода, з пружними гілками, майже подібна на ватиканську”, - розповідає чиновник.

Сьогодні її буде встановлено на площі, а у понеділок-вівторок і прикрашено. За два дні до Миколи ялинка, як обіцяють у ОДА, вже буде готова.

“Вже більше частина прикрас готова. Це будуть білі гірлянди і відповідно кулі різного кольору: синього, жовтого, червоного та золотистого. Ялинка порівняно з минулим роком буде пожвавлена іншими кольорами куль, бо тогоріч містяни скаржилися на те, що ялинка “нудна”. Працюватиме над нею дизайнер”, - зауважив Андрій Мишанич.

Але в цілому на дереві домінуватимуть кулі різного кольору і різного розміру. Що ж до оленів та саней, які минулого року прикрашали площу, то над їх встановленням ще роздумують. Адже тоді ужгородці витоптали газони навколо оленів, аби з ними сфотографуватися. До того ж діти сідали на оленів і санки, ламаючи їх та ризикуючи отримати травми.

Новорічну красуню, до слова, трохи вкоротили.

“Завжди зазвичай везуть ялинку із запасом. Краще мати можливість її вкоротити, ніж привезти малу. Вона має вписуватися у ареал площі і не домінувати над державними символами і будовами навколо”, - пояснив заступник.

Він також розповів, що найближчим часом штучну ялинку обласний центр заводити не планує, бо невигідно.

“Штучна ялинка щонайменше дуже дороге задоволення. Сам каркас коштує немало і плюс треба кожні 3-5 років оновлювати штучну хвою. А якщо це імпортні товари, як то буває у більшості випадків, то відповідно її утримання завжди буде здорожчуватися”, - прокоментував Андрій Мишанич.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.