Газозварювальну майстерню відкрили у Свалявському будівельному ліцеї

Газозварювальну майстерню відкрили у Свалявському будівельному ліцеї

У четвер, 31 жовтня, у Свалявському професійному будівельному ліцеї відбулося відкриття газозварювальної майстерні.

На заході були присутні голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида, народний депутат України Михайло Ланьо, очільник Свалявської райдержадміністрації Іван Дрогобецький, педагоги та учні ліцею.

Сучасну газозварювальну майстерню на базі професійного ліцею відкрито у рамках реалізації обласної програми розвитку професійно-технічної освіти. На її облаштування виділено майже 77 тисяч гривень.

У майстерні зроблено ремонт, встановлено мультимедійне обладнання та 13 кабінок зі зварювальною технікою: «Вироби, що виготовляються в училищі, йдуть на реалізацію. Завдяки оновленню майстерні, учні матимуть змогу удосконалювати свої практичні навички, з дотриманням усіх норм техніки безпеки. Нове обладнання - економічне та рентабельне і дає змогу працювати ефективніше», - розповів викладач Свалявського профтехучилища Олександр Дарчі.

Після відкриття майстерні, присутні ознайомилися з умовами навчального процесу в ліцеї, зокрема, оглянули приміщення навчальних аудиторій та майстерні, - повідомляє прес-центр ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання