Два слова про політику

ВР розгляне законопроект, який суттєво вплине на виноробство в Україні, – Роберт Горват

8 листопада Комітет з питань податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді України наш законопроект №6693  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв” прийняти за основу та в цілому як Закон. Дана законодавча зміна - це наступний важливий крок на шляху до повноцінного розвитку виноробства в Україні.

Горват попросив НКРЕКП перевірити оснащення лічильниками газу будинків в Закарпатській області

На початку вересня до депутата ВР Роберта Горвата надійшло колективне звернення громадян щодо свавільних дій ПАТ “Закарпатгаз”.

Без політичної реформи всі інші – тільки імітація, – нардеп Чумак

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Віктора Чумака,народного депутата України, заступника голови Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції, лідер громадянського руху «Хвиля».

Власники авто на іноземних номерах планують стояти до останнього

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція закарпатських учасників акції «За доступне розмитнення кожному українцю», яка відбулася в Києві 6-7 вересня і учасники якої оголосили про намір мітингувати безстроково.

Керівництво інтернет-провайдера «Транском» звинувачує ужгородську владу у шахрайстві

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція керівництва ТОВ «ТрансКом», який заявив про спроби рейдерського захоплення майна фірми Ужгородською міською радою. Підприємці розповіли також про причини повної відсутності відеоспостереження тривалий час в Ужгороді.

Депутати зняли проект рішення про відставку мера Ужгорода

Сьогодні, 13 липня, під час сесії Ужгородської міської ради депутат Гомонай запропонував зняти проект рішення про дострокове припинення повноважень Ужгородське міського голови.

Анатолій Гриценко знає, як позбутися олігархів та зробити суди справедливими

Анатолій Гриценко перебував з робочою поїздкою на Закарпатті. Політик зустрівся з активом обласної організації «Громадянської позиції» та журналістами. «В умовах, коли по команді Порошенка перекриті центральні канали, я намагаються донести нашу позицію через регіональну пресу і постійно їжджу країною. Паралельно ми проводимо робочі семінари з нашими партійними активістами, місцевими депутатами, у нас їх близько 600, орієнтуємо, щоб вони виконували обіцяне і тримали довіру»,- зазначив на зустрічі Анатолій Гриценко.

Україна порушила всі «дедлайни» з прийняття «екозаконів»

Ще у жовтні минулого року Верховна Рада схвалила два дуже важливі для нашої країни закони, які у медійній сфері звикли називати «екологічними» – № 2009а-д «Про оцінку впливу на довкілля» та № 3259 «Про стратегічну екологічну оцінку». Це крок, якого давно чекали українські екологи та громадськість, це – зміни, які Україна повинна провести відповідно до міжнародних зобов’язань. Але гучна «перемога» швидко змінилась на чергову «зраду»: Президент Петро Порошенко застосував право вето щодо «еко-законів»,при цьому сформулювавши зауваження досить загально. Зараз профільний комітет допрацьовує закон, однак Україна вже порушила усі можливі дедлайни для впровадження цих змін.  

В Іршавській ОТГ обрали голову

Завершилися перші вибори в Іршавській об'єднаній громаді. Про результати інформують в Іршавській міськраді.