Довідку про відсутність судимості безкоштовно можна отримати у ТСЦ МВС

Довідку про відсутність судимості безкоштовно можна отримати у ТСЦ МВС

З 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні почали видавати Довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості, або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. Станом на березень місяць територіальними сервісними  центрами МВС  в Закарпатській області видано  696 довідок.

Найбільша кількість громадян звертаються до ТСЦ № 2141 що в м.Ужгороді, а саме 221 довідка була видана у даному територіальному сервісному центрі.

Громадянин України має право отримати безкоштовну довідку,  для цього йому необхідно звернутись до зручного за місцем розташування територіального сервісного центру МВС.Заявник під час подання запиту  пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію.

Термін дії Довідки не визначається, так як вона надається станом на дату здійснення перевірки.

Особа, яка подала запит може отримати довідку у територіальному сервісному центрі МВС в строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту.

Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області

Loading...
Зображення користувача Валентина.

Довідка про несудимість краще замовляти у Києві http://salex-lcc.com.ua/dovidka-pro-nesudimist-uzhgorod.html там одразу роблять переклад і апостиль. Дуже зручно і швидко

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...