Афірмації

це позитивні висловлювання, твердження про те, чого б ви бажали для себе, що дають настрій на успіх, щастя і внутрішню гармонію. Вони доступні будь-якій людині, що бажає удосконалюватися. Найбільш ефективні в поєднанні з іншими духовними практиками, наприклад, такими, як візуалізація і медитація. Афірмації потрібно повторювати хоча б по 10 хвилин на день, щоб відчути їх дію.

Термін «афірмація» був відомий ще в 19 столітті. У словнику Брокгауза і Ефрона дається визначення, що афірмація - це позитивне твердження. Широко відомим слово стало після публікації робіт відомого доктора Еміля Куе про самонавіянні, як одному з ефективних методів лікування. Учений довів, що з допомогою людського духу та уяви можна перемогти хворобу. Його афірмація «З кожним днем мені стає все краще і краще в усіх відношеннях» допомогла впоратися з хворобою тисячам людей в Європі.

Мексиканець Хосе Сільва творчо переробив теорію Еміля Куе і створив новий метод, заснований на самоконтролі мислення, суть якого в тому, що щасливим можна стати тільки лише в гармонії з собою. Його метод направлений не тільки на здоров'я, але й на успіх у бізнесі та особистому житті. А шлях цей відкривала базова інформація Е. Куе. Її успішно застосували багато спортсменів, кінозірки, вчені, які пройшли навчання за методом Х. Сільви.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання