Шоколадні дні у місті Лева

Шоколадні дні у місті Лева

Кажуть, що можна прожити все життя так і не скуштувавши шматочка шоколаду, але кому потрібне «таке» життя? :)

Потішити себе дивами шоколадних майстрів та зігрітись горнятком гарячого шоколаду можна з 14 по 17 лютого на VI Національному Святі Шоколаду у Львівському палаці мистецтв. Кожен фестиваль у Львові ­– це чудова атмосфера та незабутньо проведений час як для самих львів’ян ,так і для гостів міста. Тут можна не тільки поласувати смачнючими тістечками тірамісу з мигдалем, а й дізнатись унікальні секрети їх приготування на справжньому майстер - класі. ТМ «Світоч» - головний партнер Свята Шоколаду у Львові запрошує поринути у світ смачних фантазій та казок.

На фестивалі насолоду отримає не тільки ваш шлунок, а й ваші дітлахи. Адже там вони мають змогу забавлятись у Дитячій шоколадній країні, поки ви за допомогою Шоколадної пошти можете надіслати листівки - валентинки «From Lviv  with Love» з логотипом Свята Шоколаду коханим або просто рідним і друзям, підписавши її безпосередньо на святі. На території Шоколадної країни діток вчать самостійно виготовляти фігурки з марципаном, «шоколадні смайлики», робити малюнки за допомогою шоколаду на шматочках печива та багато іншого.

Кожен відвідувач Свята, скориставшись своїм вхідним квитком – «ШокоКарткою», отримує подарунок від солодкого партнера ТМ «Світоч». На святі вас чекає усе розмаїття солодкої спокуси шоколадних виробів, ви можете придбати їстівні сувеніри в шоколадних крамничках та поринути у справжню атмосферу ласощів з мигдалем і горішками.


Під час подібних заходів у Львові витає дух романтики. Ще на початку XX  століття галицький Львів  завдяки фабриці «Світоч» почали називати кондитерською столицею Європи. Не секрет, що саме львівські солодощі завжди на вагу золота не тільки в Україні, а й у світі. Адже за допомогою вдосконаленню вже набутих технологій і любові до смачної справи - можна створити шедеври насолоди.


Ольга, продавець тістечок:
- В кожної людини є своє призначення . Мабуть, моє призначення тісно пов’язане з шоколадом (сміється, - прим. автора). На дійстві я не вперше, і сподіваюсь, що не в останнє. Щорічно фестиваль відвідують багато туристів з різних куточків України , адже нема більшого задоволення, ніж шматочок справжнього смачного шоколаду. Метою свята є не стільки фінансовий бік, скільки сама популяризація львівських солодощів та пропаганда його виробництва. Тут ви можете придбати 100 гр. шоколаду всього за 15 грн. ; за ту ж ціну  маєте змогу зігрітись чашечкою шоколадного напою. 


Цікаво, що за рік українець з’їдає 5 кг шоколаду, а німці й бельгійці – по 11. Любов до солодкого вроджена. Скоріше можна відмовитись від солоного чи гіркого, ніж позбутись залежності від шоколаду. Більше того, у людей, які двічі на тиждень їдять шоколад, не болить серце і не буває депресій.


Тому кидайте справи  і гайда на смачні вихідні до Львова!

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання