Австрія – країна фермерів

Австрія – країна фермерів

Я страшенно люблю показувати туристам нашу екзотику і спостерігати за їх реакцією. Знаю напевне, що жителі великих міст зі свого комфорту залюбки повернулися б у час свого дитинства. На жаль, або й на щастя, у нас є можливість надати їм таку послугу. Коли до мене перший раз приїхала подруга із Австрії, я з гордістю показувала їй сусідських корів і запевняла, що у нас у кожному дворі є «таке». Очікуваної реакції від гості я не отримала і вже майже образилася, як вона сказала:»У нас теж є корови вдома, 38 голів».  У мене був шок. Як??? Я була переконана, що австрійці, та й інші іноземці живуть виключно у великих містах, катаються на дорогих автівках, а корів бачать лише по телевізору або у зоопарках.

Потім, коли я вже на довше приїхала до Австрії, то переконалася, що Австрія-це не лише Відень, бали, музика і Альпи. Австрія-це країна фермерів і господарських дворів.

Австрійці дуже пишаються своїми сільськогосподарськими традиціями і підтримують їх на всіх рівнях. Вони не будують на місці старих ферм нові склади чи вілли, не міняють фасади. Техніка звісно йде в ногу з часом, але побут і звичаї залишаються.

Фермери так само, як і колись, вечеряють холодними закусками, які подаються на дерев’яних дощечках, роблять налівки, настоянки, славляться «мостом», національним напоєм, схожим на сидр, зроблений на основі диких яблук і груш. Кожен регіон має свій тип селянських дворів, вони мають не тільки нумерацію, але й власну назву з часу відкриття.

Держава Австрія піклується про фермерів, надає дотації. Євросоюз платить  деяким господарствам гроші за те, щоб не садили картоплю, бо вони-гуманні і, купуючи картоплю у бідніших країн, підтримують їх фінансово.

А ще тут дозволили фермерам декілька вихідних у рік приймати гостей і частувати їх різними смаколиками свого виробництва і наливати мост. Лише гарячі страви подавати не можна. Такі типи ресторанів дуже популярні серед місцевого населення, бо дешево, смачно, натурально і своє, австрійське. А ще у таких дворах можна проводити відпустку. Це ідеальні канікули для сімей з дітьми.  

Нам би таку національну свідомість, підтримку уряду і зажили б ми тоді…

 

 

Loading...
Зображення користувача kamagra oral jelly usa next day shipping uk.

kamagra oral jelly 5gm sildenafil
kamagradxt.com
kamagra jelly ingredients
kamagra oral jelly review
how to use kamagra oral jelly sildenafil
http://kamagradxt.com/
kamagra oral jelly manufacturers in india

Зображення користувача Miroslavunord.

Целый вечер исследовал данные сети, случайно к своему восторгу обнаружил познавательный вебсайт. Я про него: также читайте . Для нас этот вебсайт оказался весьма нужным. Всех благ!

Зображення користувача IgnatMaymn.

Минуту назад анализировал содержание интернет, и неожиданно к своему восторгу увидел познавательный сайт. Гляньте: akkymylyatorov.net . Для моих близких данный сайт явился очень неплохим. Всем пока!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання