Безлімітне спілкування, необмежений інтернет, дзвінки за кордон – у новому Z-тарифі від Київстар за 45 гривень

Безлімітне спілкування, необмежений інтернет, дзвінки за кордон – у новому Z-тарифі від Київстар за 45 гривень

З 21 листопада 2017 року лідер телеком-ринку України запускає новий тарифний план «Z-тариф» для абонентів у Закарпатській та Волинській області,з безлімітним 3G,  необмеженим спілкуванням в мережі та хвилинами для дзвінків за кордон.

«Z-тариф» розроблено для абонентів, які багато спілкуються не тільки в мережі Київстар, але й часто телефонують на номери інших мереж і за кордонта отримають необмежений інтернет. «Z-тариф» буде доступним для понад 1 млн існуючих та потенційних абонентів. Зокрема, це мешканці Закарпатської області (Берегівський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський, Перечинський, Свалявський та Ужгородський райони). А також у Волинській області (Ківерцівський та Луцький райони)..

За 45 грн на місяць абонент отримує набір послуг:

Дзвінки в мережі та мобільний інтернет – без обмежень.

Усі переваги швидкісного 3G інтернету – доступ до соціальних мереж, месенджерів, музики та відео без обмежень,.

Пакет із 100 хвилин на місяць для дзвінків на інші мережі України, а також в Польщу, Італію та Росію.

Перший місяць користування тарифним планом – без абонентної плати.

Зазначимо, що в стартових пакетах цього тарифного плану встановлено SIM-картки нового зразка, які можуть використовуватись для послуг зв’язку 4G/LTE. Отже, в майбутньому, при запуску в регіоні цієї технології, абонентам не потрібно буде міняти SIM-картки, щоб отримувати переваги інтернету за використанням нової технології.

Нагадаємо, що в мережі Київстар стабільно росте трафік мобільної передачі даних. Так, за результатами 3 кв 2017 року, споживання мобільного інтернету збільшилось на 108% (порівняно до 3 кв 2016 року). Щоб задовольнити потреби абонентів та давати їм ще більше можливостей для користування якісними послугами мобільного зв’язку, компанія запроваджує нові тарифи, .

Детальну інформацію про умови нових тарифних планів можна знайти на офіційному сайті компанії  www.kyivstar.ua.

 

Довідка про Київстар

Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd., офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext,  Амстердам.

Київстар вже 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За весь час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни 52 млрд грн у вигляді податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання