Ален Панов викупив ділянку біля Ужгородського собору, щоб подарувати місту площу

Ален Панов викупив ділянку біля Ужгородського собору, щоб подарувати місту площу

Унікальний приклад турботи про архітектурний вигляд рідного міста продемонстрував ужгородський дипломат і науковець Ален Панов. Разом з родиною він викупив приватну ділянку біля кафедрального собору у центрі міста, щоб… збільшити площу Бачинського. А фактично, щоб її створити. Адже наразі «площею» насправді є проїзна частина та постійно зайнятий стихійним паркінгом тротуар, що унеможливлює спокійне споглядання собору, як це є у містах Європи, наприклад. Саме тому проект відновлення площі орієнтовно назвали її перетворенням на «ужгородське San Piеtro».

Інша частина майбутньої площі (у разі успішного втілення пропонованого проекту) перебуває у власності міста та області. Наразі ця територія захаращена гаражами, порослими травою, а також дикорослими рослинами.

Про це йшлося під час засідання Ужгородського прес-клубу, де презентували результати проекту "Капітульна, 22" та Концепції відповідального забудовника.

Проект, який ініціює Ален Панов, передбачає громадське обговорення та узгодження дій усіх трьох задіяних сторін – бізнесу, влади і громади. Крім того, отримано згоду до участі у його реалізації Мукачівської греко-католицької єпархії. У разі успішного втілення проекту Ужгород отримає площу перед собором, який наразі практично неможливо сфотографувати «у повен зріст», оскільки для цього не вистачає території прилеглої до собору вулиці. Не йдеться і про можливість спокійно помилуватися архітектурним ансамблем собору і єпископської резиденції як для туристів, так і для мешканців міста. Якщо усі сторони дійдуть згоди, Ужгород отримає чудову площу не згірш римських чи інших прикладів.

Зображення користувача Гість.

Дуже вдала та гарна ідея!!!!! Успішного втілення!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання