Ален Панов розпочав благоустрій площі Бачинського

Ален Панов розпочав благоустрій площі Бачинського

Біля Греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді розпочато роботи з облаштування площі А.Бачинського. Її фактично створять, адже існуючий вигляд ніяк не нагадував площу.

Як відомо, конкурс проектів майбутнього вигляду площі оголосили Владика Мілан та громадський діяч, дипломат і науковець Ален Панов, який спеціально для цієї ідеї викупив приватну ділянку біля собору у центрі міста, щоб… подарувати її мешканцям Ужгорода у вигляді розширеної площі.

«У співдружності з єпархією ми розпочали цей проект, - розповідає Ален Панов. - Відразу відгукнулася обласна влада, долучивши свою частину земельних ділянок. Оскільки вже є напрацювання щодо того, як повинна виглядати площа, ми змогли розпочати благоустрій тієї її частини, що є приватною діяльною. Бо звикли робити те, що анонсуємо».

Також А. Панов зауважив: «Надіюся, що цей приклад спонукає і землевласника третьої частини, а саме міську владу, до того, щоб визначити, яким чином розвивати площу спільно. Маю надію проект буде справді об’єднавчим і реалізується на благо міста».

На першому етапі робіт буде виконано огорожу, яка повторює своїм зовнішнім виглядом старовинну (близько 40 м) і викладено бруківкою саму земельну ділянку Алена Панова, щоб можна було зайти сфотографувати собор, помилуватися ним.

Ініціатор робіт А.Панов пояснив детальніше свій задум: «До будь-якої справи звик підходити результативно. Тобто – спочатку визначити мету, потім продумати якими засобами її досягти, нарешті – обов’язково позитивний результат. Це по-перше. По-друге – намагаюся завжди відповідати за свої слова. Це аксіома. В конкретному проекті по спорудженню площі Бачинського спільно з Мукачівською греко-католицькою єпархією висловили ініціативу. Напрацювали проектні пропозиції. Для успішної реалізації потрібно задіяти три ключі (власників земельних ділянок) – область, місто і приватного власника. Губернатор сприяв у передачі ділянки в користування єпархії. Зі свого боку – як власник земельної ділянки – надав її для спорудження майбутньої площі. Також, разом з родиною,  вирішили розпочати спорудження на цій частині площі, щоб не відкладати у довгий ящик. Це перший етап, під час якого плануємо спорудити 40 метрів муру, який буде повторювати зовнішній вигляд стіни, що історично розташована вище по вулиці Капітульній. Також здійсниться благоустрій частини площі, яка розташована прямо на проти Собору. Вважаю, що початок спорудження з цієї частини вулиці задасть тон у майбутньому благоустрою всієї площі».  

Читайте також:

Ален Панов викупив ділянку біля Ужгородського собору, щоб подарувати місту площу

Владика Мілан та Ален Панов ініціювали конкурс на облаштування площі в Ужгороді

Ален Панов про вулицю Капітульну, майбутнє площі Бачинського та намір балотуватися мером Ужгорода

Ледида, Панов і Шашік зробили все для нової площі в Ужгороді, справа – за міською владою

Фото Габріелли Руденко

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання