Ален Панов: «Не перестаю дивуватися бездарності ужгородської влади»

Ален Панов: «Не перестаю дивуватися бездарності ужгородської влади»

Під час чергового виконкому один з депутатів міської ради повідомив, що  «облаштування скверу поряд з Кафедральним собором, де має постати майбутня площа Бачинського, гальмує через нестачу коштів, необхідних на викуп однієї з трьох ділянок, які будуть використані під створення площі».

Ініціатор облаштування площі Ален Панов прокоментував ситуацію так: «Ні для кого не є секретом, що  ділянка, про яку говорить депутат, знаходиться у моїй власності. Вона була придбана моєю родиною саме з метою створення площі напроти Кафедрального собору».

За словами Панова, у нього виникає запитання «де, коли і в якому джерелі або кому особисто я говорив про те, що хочу подарувати/передати/продати цю земельну ділянку?». «Віддати ділянку міській владі я ніколи не планував, оскільки вважаю її «неефективною, жадібною і липкорукою». Греко-католицькій церкві дарувати немає сенсу, тому що саме разом з єпископом ГК Єпархії Міланом Шашіком прийшли до ідеї створення площі і вирішили завершити її спорудження спільно», - каже Ален Панов.

«Єдиним кому я планую подарувати цю ділянку – це громаді міста Ужгорода, кожному ужгородцеві, який зможе нею вільно користуватися. Питання полягає тільки в тому чи ми разом з Греко-католицькою єпархією облаштуємо всю площу (з урахуванням всіх ділянок) або  ми зі своєю родиною, друзями і меценатами облаштуємо власну ділянку, на якій розмістяться пам’ятник Марії-Терезії та стіна історії вулиці Капітульної. У закінченому форматі з цього  майданчику відкривається прекрасна панорама  Кафедрального собору і всі ужгородці і гості міста зможуть насолодитися витонченою архітектурою  та зробити класне фото на згадку» – зазначає Ален Панов.

Ален Панов повідомив про актуальний стан реалізації проекту: «Закінчена модель пам’ятника Марії Терезії та ескіз стіни історії вулиці Капітульної, вимощено кам’яною бруківкою приватну ділянку». За словами Панова, він дає можливість одуматися всім, від кого залежить успіх площі, і хто свої політичні та меркантильні інтереси ставлять вище інтересів всього міста і долучитися до реалізації первісної ідеї. Він вважає, що цілісний проект площі – це і є їх кінцева мета, спільно з єпископом Міланом Шашіком. Натомість, якщо сьогодні реалізувати ідею в цілому не вдасться, з вини горе-політиків – його родина забезпечить благоустрій власної ділянки, як тимчасовий крок, щоб не гаяти час і дати можливість скористатися її перевагами вже сьогодні.

«Вся площа постане в будь-якому разі, це лише питання часу. Можливо доведеться трохи почекати до того моменту, поки до влади в Ужгороді прийде адекватна команда» - підсумовує Ален Панов. 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання