Новини

«Електронна книга скарг України», створена ужгородцем, допомагає вирішувати наболілі проблеми

Все більше набувають розвитку електронні допоміжні сайти. Ідея створити ресурс, який би міг збирати скарги на поїзди, комунальні служби і так далі виникла в ужгородця, журналіста студії «1+1» Алена Бобров. Він створив проект «Електронна книга скарг України», за допомогою якого усі люди, які мають проблеми можуть поскаржитися одразу усім журналістам, які відвідують цей сайт.

 

«Що відрізняє його від інших веб-ресурсів – це те, що є більша вірогідність того, що проблему побачать саме медійники. Завдяки соціальним інструментам стає легше донести проблему, скаргу на хабар або іншу ситуацію, яка порушує закон до засобів масової інформації. За допомогою цього проекту – це можна зробити в два кліки», – розповів Zaholovok.com.ua Ален Бобров.

Все, що потрібно зайти в меню «Поскаржитися» і написати скаргу зазначивши звідки Ви і залишивши номер телефону. Кожна скарга розглядається, публікується і має можливість бути показана на ТОПових телеканалах країни. За словами Алена, він створював проект півроку і думав як можна заробити, а потім зрозумів, що якщо не думати про гроші, а думати про корисну річ – то все в житті реалізується швидше.

На сайті можна не тільки залишити скаргу, а й знайти цікаві статті, наприклад : «Що робити, якщо у продавця немає решти?». Керівники сайту відбирають новини, статті, які б зацікавили споживача. Ален каже: «Умовно, цей сайт можна назвати порталом для споживача, але я більше схиляюся називати його інформаційно-аналітичним ресурсом. Хочу на основі скарг вибудувати мапу України, де люди мають найбільше проблем – це, звичайно, відносно, але, можливо, знадобиться».

Для Zaholovok.com.ua Ален озвучив кілька важливих моментів у роботі сайту Reaction.org.ua.

ПРО КОМАНДУ. Я Вам першим розкажу, що у нас в книзі скарг вже з’являється команда - команда тих, хто може присвятити частинку свого життя іншим. Написати статтю, зробити пару гарних знімків, потурбуватися про те, щоб розповісти про наш проект друзям, адже більшість інвесторів сьогодні шукає комерційні проекти і ніяки не венчурні. А ми не можемо і, можливо, не хочемо бути комерційними – у нас є на сайті розділ «Підтримати проект» - охочі це можуть зробити. Усі гроші, які ми отримали і куди витритили – показуємо. Тобто ще раз наголошую, ми не комерційний проект, ми шукаємо ідейних людей і, можливо, серед Ваших читачів знайдуться такі, які захочуть вести, наприклад, блог, або написати статтю про те, що стосується споживача, будь ласка, - пишіть, якщо стаття буде на нашу думку цікава – ми її опублікуємо.

ЩОДО КОРИСТІ. За час існування багато скарг було опубліковано на різних інтернет-виданнях, телеканали «1+1», «2+2», деякі регіональні показали сюжети, завдяки яким багато проблем у людей вирішилися. Багато хто питає що нам від цього – а нічого, ми задоволені, що ми щось залишимо після себе. Також скоро команда створить ще декілька інформаційних ресурсів, які допомагатимуть у більшому поширенні проблем серед людей різного статусу. А ні! Є ще й одна платна послуга. Наприклад, ми можемо передати Вашу проблему, лист, прохання депутату чи міністру. Ми не вимагаємо грошей, а знову ж таки, просимо пожертву на розвиток ресурсу. Як це працює? Ви надсилаєте нам на пошту Ваше прохання, що потрібно передати депутату, ми його роздруковуємо, озброюємося відеокамерою і зафільмовуємо процес передачі - це для того, щоб нам неодмінно повірили переглянувши відео.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.