Закарпаття віддало родовища "Надрам України", яких звинувачують у рейдерстві

Закарпатська обласна рада сьогодні, 30 січня, прийняла рішення погодити клопотання публічного акціонерного товариства «НАК «Надра України» щодо надання спеціального дозволу на користування надрами з метою розробки Мужіївського золотополіметалічного родовища, що розташоване у Берегівському районі Закарпатської області -- єдиного в Україні золоторудника.

Також депутати погодили надання тій же компанії спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення Квасівського рудного поля та Берегівського родовища золотополіметалічних руд, що розташовані у Берегівському районі.

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, представник ТОВ «Закарпатполіметали», що у Мужієві, напередодні озвучив заяву про спробу рейдерського захоплення золоторудника товариством "Надра України" та звернувся до голови обради з проханням не приймати подібного рішення, оскільки воно суперечить закону.Прийняте рішення будуть оскаржувати в суді.

До голосування заступник голови облради А. Сербайло пропонував голосувати поіменно, однак депутати не підтримали таку ініціативу.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання