Закарпатці за місяць купили нових автомобілів на 3 мільйони доларів

Закарпатці за місяць купили нових автомобілів на 3 мільйони доларів

У травні в Ужгороді та області зареєстрували 120 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $30 тис.

Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Toyota і Renault, який придбали по 20 авто. Також популярними були SkodaіKia. Загальна сума покупокна Закарпатті минулого місяця перевищила $3 млн, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання,– повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У класі компактних авто найчастіше купували Hyundaii10. Серед машин B-класу лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – RenaultLogan. Ліфтбек Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримала Skoda Superb. У F-класі частіше всього реєстрували Mercedes S-Class.Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Kia Sportage.

Загалом, у травні в Україні зареєстрували 6,7 тис нових автомобілів, серед яких найбільша частка у кросоверів. Кількість придбаних за місяць позашляховиків склала майже 5 тис авто. Легковиків купили всього 2 тис, а загальна сума покупок перевищила $200 млн.

Нагадаємо, у квітні в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 286 нових автомобілів, що на 30% більше ніж у березні цього року.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання