Новини

Закарпатським екскурсоводам не вистачає знання іноземних мов

Турінформ Закарпаття провів опитування окремих тур операторів Закарпатської, Львівської, областей, на предмет очікувань та потреб на новий маркетинговий сезон «Весна – літо 2012».

Серед очікувань:

Нові тематичні тури, розвиток анімаційних програм, орієнтованих на туристів, в окремих туристичних зонах (зокрема Мукачівський замок, Колочава, Лумшори, Ужгород, Чинадієво, Поляна, Берегово).

Розвиток придорожньої інфраструктури, маркування тематичних об'єктів, що мають підвищений інтерес з боку туристів (водойми, дерев'яні храми та інше).

Серед проблем, що відзначені:

Гострою проблемою є наявність кваліфікованих гідів по Закарпаттю, з якісним володінням матеріалу на іноземній мові. Так, сьогодні майже не можливо знайти кваліфікованих німецько та польсько мовних гідів-екскурсоводів.

У Закарпатській області обмежений вибір якісного транспорту, для перевезення туристів та завищена ціна при низькій якості послуг.

На думку керівника "Турінформ Закарпаття" Олександра Коваля, відсутність кваліфікованих гідів зі знанням німецької та польської мови стримує розвиток ринку екскурсійних послуг Закарпаття. Сьогодні німецько мовні туристи транзитом, через Закарпаття прямують на Львів, нашим завданням на 2012 рік, разом з львівськими туристичними операторами, що продають Львів, затримати їх увагу до культури та гастрономії нашої області принаймні на одну ніч. У той же час, слід активно розвивати ринок польсько мовних туристів, яких у Львівській області щорічно перебуває понад двісті тисяч. Для Закарпаття, за умови розвитку спроможності та активної реклами на польському та львівському ринку, це може бути 5-10% ринку, або 10-20 тисяч туристів на рік, тривалістю1-2 дні. Закарпаття має усі можливості, щоб стати частиною нового туристичного кільцевого маршруту Краків-Львів-Ужгород-Високі Татри-Краків. Який активно можна просувати не лише у 2012 році, коли основна увага буде привернута до міста Львів, але й у 2013, коли словацьке місто Кошице стане європейським містом культури. Загальна довжина маршруту близько 1 тисячі км., тривалість 5-7 днів. Унікальністю маршруту можуть стати природа, культура, традиції, життя та побут людей.

Ольга Біла, для порталу Туристичні новини

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.