Закарпатський письменник Іван Петровцій на годину "орендував" «Кобзар»

Закарпатський письменник Іван Петровцій на годину "орендував" «Кобзар»

Сьогодні, 5 грудня, у книгарні «Кобзар» в Ужгороді, де триває всесвітньовідома акція «Письменник за прилавком»,  демонстрував власні видання та спілкувався з читачами відомий закарпатський письменник Іван Петровцій.

 «Я вважаю, що це одна із найцікавіших ініціатив Федора Шандора (завідувач кафедри туризму УжНУ). Звичайно, коли приходить покупець до книгарні і сам вибирає книгу – це одне, а коли має можливість поспілкуватися вживу з автором книг – це може навіть поглиблює інтерес до книги. У нас пропаганда книги майже на нулю, тому повторюся, що ця ініціатива просто чудесна, - розповів Zaholovok.com.ua сам письменник. - Я радо погодився і залишив свою роботу (я ж також продаю книги) і зачинив свій магазин і на годину орендував «Кобзар».  

Іван Петровцій каже, що торгував і вивчав асортимент видань у магазині і багато взяв для себе корисного. До прикладу, у його книгарні здебільшого користована література і книги продаються дешево.

 «Сьогодні я помітив таку річ: зараз надзвичайно дорогі книги. Якщо хочеш придбати щось нормальне почитати, то з сотнею попрощаєтесь – це в середньому. Вважаю, що це до певної міри ненормальне явище, хоча звичайно книги на чудесному папері, гарно проілюстровані. У якій мірі вони варті уваги читача – це залежить від самого читача, бо він повинен виробляти смак. Як казав Лев Толстой: «Читаймо тільки краще, тому що життя людське дуже коротке і ми не встигнемо прочитати все, що краще, все, що варте уваги», - зазначив пан Петровцій.

Габріелла Руденко, фото автора.

Довідка Zaholovok.com.ua:

Упродовж 18-ти днів (з 1 по 18 грудня) у найвідомішому книжковому магазині Ужгорода "Кобзар" можна буде зустрітися, поспілкуватися, випити запашну каву з найвідомішими закарпатськими письменниками.

Організатори: кафедра туризму УжНУ, Ужгородський прес-клуб та книжковий магазин "Кобзар" запрошують всіх книголюбів поспілкуватися "наживо" з сучасними класиками закарпатської прози та поезії.

Щодня письменники чекатимуть на Вас з 12.00 до 13.00 (можлива зміна часу, слідкуйте за інформаційним таблом магазину "Кобзар" та нашими повідомленнями).

Закінчиться акція 19 грудня на Святого Миколая о 17.00 у магазині "Кобзар" традиційним нагородженням кращих видань Закарпаття.

В акції вже взяли участь: Роман Офіцинський, Галина Малик, Сергій Федака та Мирослав Дочинець. Про наступних учасників читайте на нашому сайті та стежте за анонсами.

Loading...
Зображення користувача Гість.

Допустили русинського поета тай письменника до сього, не може бити майжее штось у хащы здохло, а Петровций - БРАВО

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання