Новини

Як закарпатцям обійтися без справжньої ялинки

Напевно, у жодній українській сім’ї Новий рік не обходиться без ялинки. Ось тільки з часом вигляд самої ялинки еволюціонував.

Вона не обов’язково зелена, деревце може бути абсолютно різних розмірів, більше того – виготовлятися новорічна красуня може з найрізноманітніших матеріалів. Сервіс OLX вивчив, яким чином можуть виглядати незвичайні новорічні ялинки і скільки вони можуть коштувати.

Для дітей новорічна ялинка – особлива радість. Однак якщо ваш малюк ще зовсім маленький, то поближче познайомитися з головним символом свята йому допоможе спеціальна розвиваюча ялинка. Цей виріб виготовляється з тканини у вигляді деревця, котре кріпиться на стіну. На ялинку липучками приклеюють прикраси з фетру. Середня вартість такого виробу – 350 грн. Плюс у тому, що майстри враховують ваші побажання, виготовляючи таку ялинку на замовлення.


Мода на патріотичні кольори не оминула й головний новорічний символ. Якщо бажаєте, то ваша ялинка може бути виконана в кольорах українського прапора. Вартість стартує від 95 грн.

Незвично буде виглядати металева ялинка. Таку прикрасу висотою 70 см можна купити в Харкові за 399 грн.

Ялинка може бути не лише прикрасою, але й корисним елементом інтер’єру. «Ялинку-поличку» можна встановити як удома, так і в офісних приміщеннях, магазинах, на виставках. «Крім того, це дитячий стелаж, на котрий можна поставити книжки, іграшки, коробки з олівцями або використовувати його як багатоярусний майданчик для дитячої творчості, який можна розмальовувати, заклеювати різнокольоровими наклейками, кольорами й новорічними іграшками з паперу – загалом, фантазувати й творити». Вартість ялинки-полички – 750 грн.

Хто не бажає витрачати час на прикрашання ялинки гірляндами – є варіант із вбудованими світлодіодними лампочками. Виріб висотою 2 метри сріблястого кольору, коштує 7 тис. грн.

Ялинку висотою до 120 см можна виготовити з дерева. Виріб висотою 35 см стане красивим елементом декору чи подарунком (150 грн). А прикрашене деревце 120 см може замінити традиційну ялинку вдома чи в офісі. Виріб може виглядати зовсім по-різному. Різні майстри пропонують свої дизайни. Вибрати є з чого.

Власникам приватних будинків, у яких у дворі не посаджена ялинка, пропонують «еко ялинку» з лози ручної роботи за ціною 2 тис. грн. «Ось відмінний, легкий, багаторазовий варіант, котрий по-новорічному прикрасить ваше подвір’я. Його можна прикрасити звичайними новорічними іграшками, можна обійтися лише гірляндами», - пише автор оголошення. Улітку ялинка у вигляді конусу буде гарно виглядати на зеленому газоні. «У цей період року на нього можна "запустити" рослини, що в’ються, або підвісити різнокольорові кашпо з квітучими рослинами».

Останнім часом з’являється багато цікавих декоративних варіантів ялинок, котрими прикрашають столи вдома чи офісі, полиці, стіни. Такі вироби також можна використовувати як подарунки й сувеніри. Варіантів таких міні-ялинок – безліч: ялинка з новорічних іграшок (120 грн), із сизалю (190 грн), із тканини (от 90 грн), з гіпсу й інших матеріалів (65 грн), з моху й намистин (270 грн), із пластику (50 грн), ароматна ялинка з кавових зернят (110 грн), солодка прикраса із цукерок (400 грн).

Тих, хто більшість часу проводить за комп’ютером, порадує USB-ялинка (100 грн). Підключивши прикрасу до комп’ютера, вона буде світитися. Колір підсвітки можна вибрати.

Стіну можна прикрасити новорічною картиною – вітражний розпис по склу із зображенням новорічної ялинки оцінений у 450 грн. Ідучи в гості, не забудьте «вбрати» подарункову пляшку в спеціальний ялинковий чохол. Тим паче, що такі вироби можна не лише придбати, але й домовитися про обмін, - пише Оксана Венгровська, PR-менеджер OLX.ua.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.