Маленькі волонтерки з Чопа

Мар'яна Шульга

Дівчатка-чотирикласниці з Чопа – Заріна та Злата Бублик, Анна Іванченко, Анна Місяйло, Злата Ревицька – вирішили, що також хочуть і мусять допомогти Збройним Силам наблизити перемогу України. Однокласниці об’єдналися і почали виготовляти в’язані іграшки, екосумки, брелки, а також готувати солодощі, аби продавати та збирати кошти для українських військових.

Учениці 4-А класу Чопської школи протягом місяця продавали хенд-мейд вироби та смаколики і зібрали три тисячі гривень для тканини для плетіння маскувальних сіток.

Цю ідею придумала Злата Ревицка та запропонувала своїм подругам, щоб допомогти нашим захисникам. Дівчата бачили, як волонтери багато часу присвячують тому, аби допомогти ЗСУ, зрозуміли, що дорослим теж потрібна підмога і вирішили й самі волонтерити.

 

На виручені від продажу власних виробів кошти дівчатка купили тканину, забрали її з пошти та передали нашим волонтерам, які плетуть сітки.

Чотирикласниці, окрім допомоги тканиною, долучилися і руками – спробували плести сітки самостійно. Кажуть, що спершу було важко, але потім все легше й легше. Дівчатам сподобалось і вони будуть продовжувати допомагати нашим військовим. Наступна ціль маленьких волонтером –  25 тисяч гривень на дрон для військових. Дівчата дуже хочуть, щоб Україна найшвидшим часом перемогла.

Мар’яна Шульга, 14 років, Чоп

Scroll To Top