Чому ми любимо Ужгород?

Ігнат Сурганов

Я виріс у Краматорську, зараз живу в Ужгороді. Це дуже різні міста. І якщо я точно знаю все про рідний Краматорськ, то з Ужгородом – усе лише починає складатися. Я ще не впевнений: подобається мені це місто, чи ні. Тому мені хотілося запитати інших людей, що вони думають про Ужгород, чим він їм подобається.

Почав питати перехожих, знайомих, друзів. Отримав дуже цікаві відповіді. Комусь подобається вечірня атмосфера, комусь –  кавові ранки в Ужгороді. В усіх людей дуже різні вподобання, і у мене – теж.

Магнолія в Ужгороді

Людям подобається, що тут спокійно, тихо, ніхто нікуди не спішить. Ужгород – найменший обласний центр в Україні, завдяки тому, що місто невеличке, багато людей ходять пішки, аби обійти весь Ужгород потрібно кілька годин. Прогулянки тут – особливе задоволення. Старі вулички, архітектура, дворики – це подобається багатьом. І мені, здається, уже також починає подобатися тут.

Вхід в Ужгородський замок
Сакура в Ужгороді
Вид з пішохідного посту на філармонію в Ужгороді
Хрестовоздвиженський кафедральний собор

Ще кажуть, що тут смачна кухня. А ще, якщо походити по Ужгороду, можна знайти гарні місця, де багато квітів і дерев. Тому я зробив висновок що в Ужгороді є дуже багато чого цікавого, і що в кожного різні смаки. Ось кілька відповідей від перехожих:

Аня: «Мені місто подобається тим, що навесні, воно квітне різними кольорами і дуже круто, що тут є сакури. Це дуже незвично. Тут дуже красиво навесні. І магнолії мені теж дуже подобаються». 

 

Лев: «Мені подобається Ужгород, бо тут багато класних людей і все місто можна обійти пішки».

Анастасія: «Подобається атмосфера, набережна дуже гарна, і те, що люди в Ужгородінікуди не поспішають, не мають метушні, як у великих містах. Це мене приваблює».

Ігнат Сурганов, 15 років, Краматорськ – Ужгород

Магнолії
Scroll To Top