Новини

Втрата «зимового часу» коштуватиме українцям 1,2 мільярди євро на рік, сприятиме хронічній втомі і сексуальним розладам

Фахівці підрахували, що прокидання у темну годину доби, окрім поганого самопочуття, коштуватиме українцям 1 мільярд 250 мільйонів євро.

Цю цифру становлять витрати за газ, тепло та електрику. Можливо, варто було б порахувати і витрати на платні медичні консультації та лікування, адже, за словами лікарів, негативний вплив таких нововведень багато хто з нас найближчим часом відчує "власною шкурою". Адже після вступу в дію прийнятої Верховною Радою постанови різниця між реальним, біологічним і запровадженим часом для мешканців західних регіонів України становитиме аж цілих 2 години. Такі невтішні прогнози озвучили у прес-центрі "Закарпаття".

Лікар-рефлексотерапевт Наталія Краус переконана, що "літній" режим у зимовий час  — надзвичайно не природній і дуже погано впливатиме на стан здоров'я людей. За її словами, це позначиться на психічному стані українців західної частини країни, збільшиться кількість таких діагнозів як синдром хронічної втоми та синдром хронічного болю, депресія, сексуальні розлади. "З прийняттям цієї Постанови порушилися фундаментальні правила життя, а цього робити у жодному разі не можна, бо не можна порушувати природні біоритми людини",  — повідомила лікар.

"Це питання стало політичним за своїм характером, за переплетінням інтересів певних бізнесових кіл, а також за сліпим наслідуванням Росії", — зазначив представник Міжнародного інституту людини і глобалістики "Ноосфера" Олег Лукша.

Доповідачі також повідомили, що вирішили написати звернення і відправити його у Верховну Раду із вимогою скасувати Постанову №8330 і відновити так званий "зимовий час".

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.