Великий Березний

Вибори у Великому Березному завершують у спокійній атмосфері

Кореспондент Ужгородського пресс-клубу випадків агітації у день виборів не виявив, виборчої реклами у Великому Березному теж не було. Активно працювали члени і голови комісій, а також уважно і відповідально свою роботу робили представники поліції.

Закарпатці на виборах: «Не підведи мене!» і «Туди йому дорога!»

Вибори – справа серйозна і відповідальна. Однак, якщо підійти до них дещо з гумором, то можна помітити і таке, як у великому Великому Березному:

У Великому Березному виборчі дільниці відкрилися вчасно, вже є перші виборці

Як повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу, у Великому Березному всі дільниці запрацювали вчасно.

Закарпатець збирав хмиз і виявив вибухонебезпечний предмет

Вчора, 5 березня до рятувальників надійшло повідомлення, що під час збирання хмизу на околиці села Сіль, Великоберезнянського району, місцевим мешканцем виявлено предмет, схожий на вибухонебезпечний.

Уряд Угорщини допоміг райлікарні у Великому Березному з медичним обладнанням

Комплексний УЗД-апарат, бронхоскоп, пересувна рентген-установка, спеціальний апарат для рентгенологічного обстеження суглобів, а також багатофункціональні ліжка отримала Великоберезнянська районна лікарня в якості гуманітарної допомоги від Уряду Угорщини.

Чоловіка, який напав на сім’ю сусідів у Великому Березному, засудили до 4 років тюрми

Чоловік разом із 9 іншими нападниками, без усякої причини увірвалися до будинку сусідів. Потерпілі – п’ятеро людей, серед яких двоє малолітніх дівчаток.

Лісівники Березнянщини розпочали підгодівлю диких тварин

Підгодівля диких звірів узимку – важливий захід, яким щорічно заклопотані лісники. Коли настають холоди і в лісі все замерзає, диким тваринам стає все складніше добувати їжу. І тут на допомогу їм приходять охоронці лісу Великоберезнянського лісгоспу.

У Коб.Полянській відтворено майже 5 га лісу

Осінь – її красота оспівана поетами, описана класиками, особливо красивий осінній ліс, він майорить різнобарв’яним, своєю красою втілює естетично-мистецькі нотки в наші душі – адже людина завжди залишиться складовою частиною природної системи, основним законом якої вона мусить слідувати. 

На Закарпатті виявили автомобіль з підробленим номером кузова

Учора ввечері прикордонний наряд пункту пропуску "Малий Березний" виявив транспортний засіб "Volkswagen Multivan" 2015 року випуску з підробленим номером кузова. Під час здійснення прикордонного контролю мікроавтобуса, що прибув на в'їзд в Україну, у правоохоронців виникли сумніви щодо законності його ввезення.

Закарпатські поліцейські встановлюють переправників затриманих нелегалів

Поблизу села Забрідь Великоберезнянського району прикордонний наряд зафіксував факт нелегальної міграції п’яти іноземців. За розпочато кримінальне провадження, поліція встановлює переправників нелегалів.