В УжНУ відкрили курси англійської мови для викладачів

На факультеті романо-германської філології Ужгородського національного університету викладачів готують до викладання англійською.

Як розповідає к.ф.н., доцент Ірина  Андрусяк   до кафедри звернулося керівництво університету з проханням провести тестування викладачів, щоб визначити, хто  зможе викладати англійською мовою для іноземних студентів. «Ми провели тестування, найбільше труднощів виникало з розмовною мовою. Незважаючи на те, що тестові завдання були добре написані, з розмовною мовою іноді траплялися труднощі, був присутній певний бар’єр», – каже викладач.  

«Ми зараз проводимо курси для викладачів, які бажають покращити свої знання з англійської мови. Ми займаємося за трьома рівнями складності: початковий (Basic),  середній (Pre-intermediate) та вищий (Upper-intermediate). На початковому рівні є одна група, на інші два рівні – по дві групи. В групі приблизно 20 чоловік. Викладачі сумлінні, навіть не очікувалося, що вони так відповідально віднесуться до навчання, але відчувається, що  вони дуже зацікавлені. Викладачі виконують домашнє завдання та ведуть себе як справжні студенти. Загалом, з ними дуже цікаво працювати, задають дуже конкретні запитання, мають конкретні цілі. Викладачі, до речі, непогано володіють термінологією на англійській мові, специфічними поняттями зі своєї науки. Рівень Upper-intermediate розрахований до травня 2015 року, відтак викладачі здають тести і на основі цих тестів будуть допущені до проведення занять. Курс навчання в  групі Pre-intermediate  розрахований на два роки. Особливу цікавість до цих курсів проявили магістри, які зараз перебувають на п’ятому курсі», – розповідає Ірина Андрусяк.

«Курси відвідують не тільки фахівці-медики, але й викладачі з інших дисциплін, які викладатимуться в іноземних студентів. Серед них – біологи, фізики, хіміки, математики, історики, політологи та фахівці з факультету суспільних наук», – додає вона.  

Loading...
Зображення користувача Гість.

Таким же чином як біологію їм викладач що не має ви щої біологічної освіти

Зображення користувача Гість.

Якщо до травня мають проходити курси то яким чином викладачі вчать іноземців уже майже місяць

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання