В Ужгороді визначили найпрофесійніших майстрів індустрії краси кількох країн

В Ужгороді відбувся Royal Beauty - Кубок Карпат 2019. Щорічний Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси з року в рік стає популярнішим та збирає фахівців індустрії краси кількох країн. Проходили усі заходи на території спорт-арени "Золота Гора" (с. Барвінок).

У програмі цьогорічного заходу традиційно відбувалися конкурси професіоналів та любителі в індустрії краси. Змагалися найкращі перукарі, візажисти, майстри нігтьової естетики з різних країн світу та України. Оцінювали роботи конкурсантів професійні судді міжнародного класу.

«Вчетверте ми вже проводимо RoyalBeauty - Кубок Карпат. Майстри приїхали не тільки з цілої України, але й з Угорщини та Румунії,- розповідає Аттіла Федик, один з організаторів свят. - Цього року поменшало учасників перукарської майстерності, але побільшало фахівців нігтьової естетики і візажу. Загалом приїхало близько 200 майстрів, вони могли змагатися одночасно у кількох номінаціях. Найбільше номінацій у нігтовійестетиці. Цього року це рекорд. І є новинка – моделювання брів. Лешмейкери (майстри з моделювання брів) дуже чекали цього. По Україні цей напрямок стає дуже популярним. Судді вражені рівнем усіх майстрів, дуже хороші роботи».

Учасники показували свою майстерність у таких  конкурсах: "жіноча зачіска",  "чоловіча зачіска",  "нігтьова естетика",  "моделювання брів", "візаж". Не менш цікавими були майстер-класи від стиліста Валентина Ломова, зокрема, процесс створення декількох вишуканих вечірніх образів та сучасних експрес-укладок. У програмі також авторське шоу феєричних зачісок від відомого перукаря Adriana Popescu з Румунії, яке завоювало всю Європу. А також модний показ дизайнера Viki Mindak Designer, кожна колекція якої складається з надзвичайно ніжних та сміливих образів для нареченої.

Також відбулася виставка ярмарок індустрі їкраси Royal Beauty - Кубок Карпат де компанії представляли свої новинки продукції. Наприкінці заходу організатори оголосили переможців конкурсу у кожній з номінацій. 

Переможці Royal Beauty - Кубок Карпат 2019 отримали цінні призи та подарунки від спонсорів, а також кубки, медалі та грамоти за свої досягнення на чемпіонаті.

Окремо виділили володарів Гран-Прі. То ж найвищу нагороду отримали у номінаціях: «Нігтьова естетика»- Марина Миньо (Ужгород), «Моделювання брів»- Ганна Ісаєвич (Ужгород), «Візаж» - Анна Потурай (Львів), «Перукарі» - Галина Солтис (Львів).

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання