В Ужгороді відкривається найбільший у Західній Україні акваріумний салон

В Ужгороді відкривається найбільший у Західній Україні акваріумний салон

Рибки – прекрасні створіння. Не галасують, не линяють, не пахнуть, не дряпаються, не вередують, гарно виглядають, мало їдять і приносять багато задоволення. Їх ми тримаємо замість або разом з іншими домашніми тваринами залюбки. Ще жодного інтер’єру не було зіпсовано ані маленьким кабінетним акваріумом, ані великою трьохсотлітровою казково-прозорою штучною водоймою. Ми зазираємо у них – наче у інший світ. Дивуємося їх мешканцям: рибкам, водяним равликам, зеленому волоссю підводних рослин. Чудо, доступне кожному.

Хто з нинішнього покоління тих кому 35-45 у дитинстві не ходив по суботах зранку на другий поверх ужгородського Зеленого базару аби якщо не купити, то подивитися на рибок у прозорих скриньках з водою? А дехто навіть брав баночку і, порахувавши на долоні відкладені зі шкільних сніданків копійки, ніс додому нових мешканців свого домашнього акваріуму.

У буремні 90-ті акваріумна справа дещо занепала і ось вже років 10 як поступово відроджується. І якщо досі рибок аматори-акваріумісти купували у простих зоомагазинах поруч з кормами для кицьок і тирсою для ховрашків, то тепер у кожного буде можливість купувати плаваючих красунь у найбільшому у Західній Україні акваріумному салоні.

Заклад, який відкриється найближчої неділі, 1 квітня, матиме назву «Немо» і розміститься в ужгородському провулку-пасажі «Гірчичне зерно».

Як повідомив «Заголовку» засновник акваріумного салону Сергій Кіш, на площі у 30 квадратних метрів розміститься у кілька ярусів 65 акваріумів, у яких спочатку буде представлено понад 100 видів декоративних риб. Незабаром видове різноманіття буде доведено до 200 видів рибок. Загальна маса води, у якій рибки  очікуватимуть на свого покупця становитиме 3,5 тонни. Але це ніщо у порівнянні з 95 тоннами води на базі розведення хвостатих красунь, де вони понад 4 місяці проходять «передпродажну підготовку», перед тим як потрапити у салон.

Що стосується обладнання, яке можна буде придбати у салоні, то це буде абсолютно увесь спектр обладнання для штучних декоративних водойм – від «наноакваріумів», розрахованих на кілька дрібненьких але прекрасних мікрорасбор чи райдужниць до обладнання для штучних озер, де можуть жити модні нині японські коропи-кої, стерляді, осетри, красноперки, соми і будь-які зимуючі декоративні озерні риби. Звісно ж – і самі акваріуми найрізноманітніших форматів. Ну і  риби найрізноманітніших розмірів і видів.

22 роки досвіду у акваріумній справі дозволяють твердити директору магазину та засновнику акваріумного господарства «Акваклуб 1990» Сергій Кішу, що у Західній Україні його господарству немає аналогів за видовим асортиментом. Рибки від супер-економ до еліт класу мирно очікуватимуть на свого покупця. Ну а у день його відкриття, 1 квітня «Немо» подарує кожному відвідувачу живу рибку виду «папуга тофі». «Хочете – несіть у власний акваріум, а хочете – зразу придбайте ємність для свого нового улюбленця. Можна прийти родиною і отримати зграйку «тофіків» у подарунок.» – каже пан Сергій і уточнює, що уперше відчинити двері перед ужгородцями заклад планує у неділю опівдні.

Олександр Попович спеціально для Zaholovok.com.ua

Loading...
Зображення користувача egogeyizlequk.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin For Sale Amoxicillin xap.knsu.zaholovok.com.ua.epy.rh http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Зображення користувача Гість.

А в неділю працює цей магазин?

Зображення користувача Гість.

А мені рибки не пішли( Займаюсь котами

Зображення користувача Ол. Попович.

Коти - не гірші за рибок. :) Вам по-свєому пощастило. Люблю котів.

Зображення користувача Іхтіандр.

Нарешті щось нормальне зявиться-сподіваюся цей магазин буде довго працювати!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання