В Ужгороді розроблять план сталої міської мобільності

Це перший проект Ужгорода з білоруськими партнерами, раніше були тільки двосторонні грантові проекти українсько-польського партнерства.

Сьогодні   міській раді відбулося підписання партнерської угоди у рамках проекту «SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично-сталу міську мобільність».

Завдяки співпраці з Агентством сталого розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» Ужгородська міська рада отримала можливість розширити співробітництво у рамках проекту «SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично-сталу міську мобільність» та реалізувати спільний грантовий проект у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку міста Жешув (Польща), неурядовою організацією «Білоруське транспортне об’єднання» та виконавчим комітетом міської ради Пінська (Білорусь). Це перший проект Ужгорода з білоруськими партнерами, раніше були тільки двосторонні грантові проекти українсько-польського партнерства.

Загальний бюджет проекту - 518,3 тис. євро. Грантовий проект сприятиме розробці в Ужгороді Плану сталої міської мобільності. Це сучасний документ, яким користується багато міст Європи. Мета – щоб міський простір розподілявся рівномірно між автомобілістами, велосипедистами й пішоходами. 
Проект є партисипативним, заплановано багато зустрічей з різними цільовими групами. Так, у рамках проекту в Ужгороді встановлять 7 інформаційно-туристичних панелей, зроблять реконструкцію дорожніх перетинів з додатковим мощенням для людей з вадами зору, тротуарні виїмки для людей з труднощами рухливості, буде збудовано 2 криті велосипедні стоянки та 5 парклетів, встановлять 27 камер відеонагляду.
Проект фінансується з фондів Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання