В Ужгороді розкажуть про програму «Доступні ліки»

У понеділок, 24 квітня, о 10.00 в прес-центрі Закарпатської ОДА (Ужгород, пл. Народна,4) відбудеться прес-конференція «Реалізація в Закарпатській області програми «Доступні ліки».

Нагадуємо, що з 1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти мають можливість отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Як ця програма реалізується в Закарпатті, скільки аптек задіяно в проекті, який механізм отримання ліків  пацієнтом і ще на багато інших питань дадуть відповіді учасники прес-конференції «Реалізація урядової програми «Доступні ліки» в Закарпатті» .

Учасники прес-конференції:

Петро Іванович ЯЦУК – начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області

Ольга Антонівна ЧЕМЕТ – начальник управління лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА, обласний терапевт

Іван Іванович ГУШТАН -  заступник директора департаменту охорони здоров'я - начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання