В Ужгороді провели Перший кар’єрний форум

В Ужгороді провели Перший кар’єрний форум

В Ужгородському районному центрі зайнятості відбувся «Перший кар’єрний форум».  Мета заходу – надати інформацію незайнятим громадянам, які шукають роботу, про стан ринку праці, перелік професій, можливості пройти професійне навчання, підготовку та перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Відкрив «Перший кар’єрний форум» директор районного центру зайнятості Юрій Лукач. Він розповів, що у заході взяли участь понад 12 ринкоутворюючих підприємств Ужгородського району та Ужгорода (серед них ТОВ «Ядзакі Україна», ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ТОВ «Максіфлекс», ТОВ «Росс-Україна», ТОВ «Бліцарт Продукціон», ПАТ «Вест Чікен», ТОВ «Санаторний Комплекс «Деренівська Купель», Філія Закарпатське обласне управління АТ «Ощадбанк» та інші), які презентували свої підприємства, надали шукачам роботи розширену інформацію про перелік професій, в яких виникає потреба. «Ми запросили також учнів загальноосвітніх шкіл, щоб вони вивчили перспективи на ринку праці, подивилися, де зможуть надалі застосувати свої знання. Крім підприємств у Форумі беруть участь і Національна поліція, Державна прикордонна служба», - зазначив Юрій Лукач.

Понад 200 шукачів роботи - безробітних, представників учнівської молоді, населення району відвідали Перший кар’єрний форум та базпосередньо поспілкувалися з працедавцями.  Під час заходу також працював мобільний профорієнтаційний центр, де бажаючі змогли пройти профдіагностичне тестування з метою визначення вибору професії, проглянути відео ролики про робітничі професії.

Протягом січня-жовтня 2017 року скористалися 1127 послугами Ужгородського районного центру зайнятості  незайнятих громадян із них жінки - 466 особи, молодь до 35 років – 423 особи, мали статус безробітного  614особи.

Протягом січня-жовтня 2017 року в Ужгородському районному центрі зайнятості зареєстровано 934 вакансій у 120 роботодавців. Укомплектовано вакансій за направленням служби зайнятості протягом звітного періоду 560.

Кількість актуальних вакансій на кінець звітного періоду становить 184, із них 150 вакансії за робітничими професіями, На ринку праці у в Ужгородському районі переважає попит на працівників робітничих професій: слюсар з механоскладальних робіт, електромонтер, шліфувальник, столяр, верстатник деревообробних верстатів, швачка, касир торговельного залу, продавець, кондитер, кухар, бармен, офіціант тощо.

Для тих, кому не вдається підібрати роботу, центр зайнятості організовує тимчасові та громадські роботи. Проводиться робота організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру. З початку року на цих роботах відпрацювало 108 осіб.

Безробітним, які перебувають на обліку в службі зайнятості, виплачується матеріальна допомога відповідно до законодавства. Мінімальна виплата для незастрахованих осіб - 544 грн., для застрахованих осіб - 847 грн. При визначенні верхнього граничного розміру допомоги по безробіттю за основу бралося середня заробітна плата, що склалася в державному секторі економіки Закарпатської області.

 

Loading...
Зображення користувача buy kamagra 100 mg.

kamagra oral jelly in india
kamagra jelly kopen rotterdam
kamagra jelly reviews
kamagra 100mg tablets review
kamagra 100mg oral jelly suppliers
http://kamagradxt.com/
kamagra rendeles

Зображення користувача Jamesabrah.

у нас на этом веб-портале http://aichatours.com/ вы можете увидеть огромный набор последних новостей о строительстве.

Зображення користувача AnthonyZot.

Здесь есть все, о чем вы только мечтали
______________________
http://megasto.com.ua/

Зображення користувача Michaelriree.

транспортерная лента
б у транспортерная лента
транспортерная конвейерная лента
f7pQf9Sg6L - 740N

Зображення користувача Michaelriree.

транспортерная конвейерная лента
конвейерная лента цена
транспортерная лента купить
f7pQf9Sg6L - 238U

Зображення користувача LobbertimedgE.

установка кодовых замков на любые двери недорого под ключ. Гарантия качества 100 %

скуд контроль доступа
электромагнитный замок установка

поставить домофон в подъезд цена

установка замка в дверь металлическую

электромеханический замок

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання