В Ужгороді на набережній відкрили виставку писанок

Сьогодні на набережній Незалежності на виставці великодньої атрибутики «Писанки святкові-різнокольорові» представили роботи, виконані вихованцями та педагогами закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів та «Інклюзивно-ресурсного центру № 1» Ужгорода.

За словами організаторів – працівників управління освіти Ужгородської міської ради, метою є розвиток творчих здібностей дітей, залучення їх до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва на прикладі писанкарства, виховання національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну та рідний край.

На виставці представили роботи в різних техніках виконання: писанка; традиційна писанка, розфарбована розтопленим воском (батикова техніка); дряпанка; мальованка; зернівка; писанка, прикрашена бісером та виготовлена у техніці квілінг; глиняна писанка тощо. Ужгородці та гості міста тут могли розглянути композиції на великодню тематику, зокрема рушники, пасхальні кошики тощо. Під час проведення виставки діяла і святкова фотозона.

Кращі роботи можна буде побачити й на основній локації п’ятого обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!», який стартує уже наступного тижня, 18 квітня, – на площі Народній.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання