У передгірському селі Дусино, що на Свалявщині, вже проголосували 200 виборців

Як повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу, минулий тур президентських виборів у цьому населеному пункті, яке претендує на статус ОТГ з центром, власне, у Дусині, приніс хоча й невелику, але неочікувану сенсацію: у голосуванні взяли участь мало не 600 чоловік зі списочних 1172. Перемогу здобув Зеленський, у трійці лідерів – Тимошенко, Бойко, відтак ішов Ляшко, а Порошенко зі своїми 30 голосами опинився аж у кінці так званого "рейтингового" списку. Хоча прогнозували йому якщо не перше, то вже друге місце – це точно. Три тижні тому ДВК очолювала учителька місцевої ЗОШ І-ІІІ Тетяна Гучкович-Папіш (секретарем була Євгенія Янчик, яка й нині є членом ДВК). 

Нині ж цю відповідальну місію покладено на Марію Василівну Поцко (не переплутати з її потрійною тезкинею, сільським лікарем). Пані Марія свого часу працювала у сільраді, а нинішні виборчі перегони для молодої пенсіонерки не є новизною. Каже, що на 12 год. свої голоси за майбутнього Президента України віддали 200 дусинців. Звісно, це малувато. Але очікується, що наступні години принесуть більшу активність виборців. Між іншим, 10 мешканців села виявили бажання голосувати вдома. 

А вже згадувана медсестра Євгенія Янчик зізналася, що свій голос за мирну, багату та щасливу Україну віддала однією з перших, як тільки відкрилася дільниця. З чоловіком Михайлом виховують маленьких діток, тож хочеться, аби їхні двійнятка росли у заможній країні, в якій не будуть воювати, красти, вбивати, грабувати. Так і хочеться сказати: за це голосують майже усі жителі Дусина...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання