У Мукачеві оголосили набір до новоствореного відділу патрульної поліції

Сьогодні, 6 вересня, на пл. Кирила і Мефодія у м.Мукачеві відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття нового відділу патрульної поліції та оголошення набору особового складу до нього.

В урочистостях взяли участь перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький, начальник патрульної поліції Закарпаття Юрій Марценишин та заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Ярослав Лебович.

Полковник поліції Ярослав Лебович привітав усіх присутніх із початком набору до лав патрульної поліції міста Мукачева: «Це хороший крок взаємодії між органами місцевого самоврядування і Національною поліцією України. Я закликаю усіх бажаючих мешканців міста Мукачева та району приєднатися до колективу патрульної поліції Закарпаття».

Підтримати і привітати патрульних прийшли вихованці «Шкільного патруля», який діє на базі ЗОШ №1 м.Мукачево та танцювальні колективи краю.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Зображення користувача Влад-2.

Це потрібно було зробити із самого початку ! А ще потрібно підпорядкувати цей підрозділ патрульної поліції начальнику Мукачівського міського відділу поліції. Повинен бути один начальник гарнізону поліції у Мукачеві (в Ужгороді теж), якому підпорядковувалися б всі сили поліції. Доречно б було створити підрозділ патрульної поліції і у м. Хусті, а також у м. Рахові

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання