Публікації

Завдяки винаходу вченого з Ужгорода можна організувати життя навіть на Марсі

Професор Ужгородського національного університету, доктор хімічних наук, автор десятків підручників, за якими навчаються студенти по всій Україні Василь Гомонай здійснив відкриття, що виглядає, як справжня магія: вчений дослідив, як вуглекислий газ можна перетворювати на їжу. Таке ноу-хау може стати у нагоді навіть при подорожах на Марс, коли бракує їжі, стверджують науковці.

Закарпатські активісти заявили про затягування резонансних справ з підпалами авто і нападами на громадських діячів

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого став хід справ, порушених за фактами нападів на зібрання/мітинги громадських діячів та журналістів на Закарпатті. Зокрема, напади 8 березня минулого року, підпали авто, напади на активістів та інші.Активісти заявляють, що справи умисне затягуються, а напади замовні. Детальніше про ситуацію вони розказали на зустрічі у прес-клубі.

Головний пріоритет програми Валентина Наливайченко – деокупація країни

Сьогодні у рамках виборчого туру Ужгород відвідав кандидат на пост президента, лідер Валентин Наливайченко. Політик поспілкувався з журналістами та презентував власну передвиборчу програму.

На Красії стартував дитячий чемпіонат України з гірськолижного спорту

Сьогодні, 20 лютого, на Закарпатті, в Кострино, розпочався дитячий чемпіонат України «Baby Champ Krasiya 2019”, який триватиме по 22 лютого. Напередодні в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція, де організатори детальніше розповіли про події, а також поінформували про соціальні спортивні проекти для дітей, в яких задіяні всі відомі гірськолижні комплекси області.

Андрій Садовий розповів, чому хоче стати президентом

Половина виборчої президентської кампанії - 2019 вже минула, а кандидати на пост президента тільки-но починають навідуватися на Закарпаття та зустрічатися з виборцями. Ужгород відвідав Андрій Садовий, мер Львова, який має намір застосувати свої господарські вміння вже у більших масштабах – на території всієї країни. Кандидат поспілкувався із журналістами за кавою і відповів на кілька запитань.

Олександр Гаврош написав роман про розгром Кирило-Мефодіївського братства

«Донос» – нова книжка відомого ужгородського письменника Олександра Гавроша. Роман, що з’явився у «Видавничому центрі «Академія» – про розгром славнозвісного Кирило-Мефодіївського братства. Він про сихологію людської підступності й зради, підлість, яка невідворотно вплинула на життя всіх учасників товариства.

Сергій Тарута: Україні потрібні не слуги, а ефективні управлінці — і країна запрацює

Громадяни України чекають від нового президента результатів. А для досягнення результатів президенту знадобляться три якості: реальний досвід ведення бізнесу, вміння знайти компроміс і володіння навичками управління.

Чи стали теплові лічильники стимулом до енергоефективних заходів в Бахмуті?

Економія енергоресурсів та заощадження коштів актуальна тема як для бюджету родини так і для бюджету міста. Окрім підвищення тарифів на комунальні послуги до цього споживачів різного рівня спонукає законодавство. Як бахмутяни відреагували на встановлення теплових лічильників, скільки в місті індивідуальних теплових пунктів та котельних на альтернативному паливі, читайте в матеріалі.

Що ви знаєте про палачінти? ТЕСТ

Цими вихідними в Ужгороді пройде ювілейний 10-й Фестиваль "Ужгородська Палачінта 2019". Це гастрономічний фестиваль з різноманітною культурною та розважальною програмою, що поєднує українські та закарпатські традиції та сучасні тенденції. Але головною його принадою є млинці! 

10 справ, які треба встигнути зробити до настання весни

Здається, недавно бігали по магазинах у пошуках подарунків на Новий Рік, ніби вчора шукали рецепти традиційної куті на Святвечір, чекали настання Різдвяного Дива, а зараз – ще якісь неповні чотири тижні – і весна!