Публікації

ProZorro: працює три роки, економія грошей держави понад 50 мільярдів гривень

ProZorro – це система електронних публічних закупівель, в режимі онлайн, що прийшла на заміну паперовим тендерам. «Всі бачать все» — основний принцип її роботи. Головною метою стало зменшити корупцію та підвищити довіру бізнесу в сфері державних закупівель. Наскільки активно користується даною системою бахмутські підприємства, чи спростила вона механізми закупівлі для місцевих органів влади, чи треба щось в неї змінювати?

Хід судової реформи прокоментував суддя-спікер Ужгородського міськрайонного суду

В Ужгородському прес-клубі відбувся черговий прес-сніданок Комітету виборців України, присвячений інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи. Гостем прес-сніданку став суддя-спікер Ужгородського міськрайонного суду ТамазДеметрадзе. За кавою та тістечками у неформальній обстановці учасники обговорили особливості ходу судової реформи, її переваги та недоліки.

Олександр Гаврош презентував книгу про велику політику довкола маленького краю

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація книжки Олександра Гавроша «Закарпаття під прицілом: велика політика довкола маленького краю». Видання побачило світ у львівському видавництві «Растр-7» і є тринадцятою книгою в публіцистичному доробку закарпатського журналіста і письменника.

На Закарпатті сподіваються вирішити національну проблему з ресєтрацією дітей-переселенців

В Ужгородському прес-клубі выдбулося засідання, головною темою якого стала «Реєстрація місця проживання дітей ВПО при отриманні паспорта». Йшлося про проблему, з якою зіштовхуються переселенці, проживаючи в Закарпатті та інших регіонах, не маючи власної нерухомості: у 14 років, діти отримуючи паспорт, залишаються без прописки.Хоча в паспортах батьків дані зазначено.Захід проходив у рамкахадвокаційної кампанії по проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінкимає силу» в Закарпатськійобласті (координатор -- Ужгородський прес-клуб).

В Ужгороді вітали найкращих бухгалтерів і аудиторів

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання до Дня бухгалтера, яке в Україні відзначається 16 липня. Вперше цього року святкуватимуть не тільки бухгалтери, але і аудитори. Свято отримало нову назву - День бухгалтера і аудитора.

«Щасливі діти» беруться за вирішення екологічних проблем ландшафтного парку «Остра»

Громадська організація «Щасливі діти» презентувала новий проект «Екоініціатива «Остра» - вектор збереження природоохоронного фонду Закарпаття». Мета проекту -- залучити громаду села Кам’яниця до захисту та збереження об’єкту природоохоронного фонду, який знаходиться на їїтериторії, вирішення екологічних проблем ландшафтного парку «Остра».

Як працюють закарпатські нардепи у Парламенті: 74% питань проігноровано

10 липня в Ужгородському прес-клубі відбулася публічна дискусія на тему «Як працюють в парламенті депутати мажоритарники з Закарпатської області».  Під час заходу Святослав Бабіля, громадський консультант ОПОРИ в Закарпатській області презентував результати аналізу активності мажоритарників Закарпаття в першому півріччі 2018 року.

Закарпатських равликів можна буде скуштувати у ресторанах Європи

На Закарпатті вирощують делікатес, який є надзвичайно популярним на гастрономічному ринку Європи. Нещодавно у селі Нижнє Селище, що на Хустщині відкрили справжню равликову ферму, яка здатна вирощувати понад 10 тонн делікатесу на рік. Головна її мета – вирощування равликів на продаж до країн Європи, зокрема Польщі, Литви, Іспанії. Та поки равлики ростуть, це ще гарний привід розвивати туризм.

Оксана Штефаньо: «Іноді в редакції закривалася на ключ, щоб не відволікали від Джорджа і Доріс»

1 липня Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв показавнову прем’єру.

Настрій Ужгорода. 3 липня

За вікном – літо. У повітрі пахне свіжими ягодами. Сьогодні сонячний теплий день. Zaholovok.com.ua продовжує фіксувати настрій міста.