Публікації

59% закарпатців не тримають заощаджень у банку, – дослідження

У Львівському прес-клубі відбулася публічна презентація та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017» для журналістів західного регіону.Проведене дослідження мало на меті визначити рівень поінформованості споживачів фінансових послуг України, у тому числі жителів західного регіону, про вітчизняну систему гарантування вкладів та, зокрема, дати відповіді на запитання: що знають українці про діючу систему гарантування вкладів; чи зберігають свої кошти в банках, на що зважають при виборі банку і яку суму вважають достатньою для відшкодування вкладникам банків?

Як обрати безпечний відпочинок: поради від закарпатських турагенцій

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання прес-клубу на тему "Ринок туристичних послуг: як обрати безпечний відпочинок".Із журналістами зустрілися представники закарпатських туристичних компаній та обговорили ситуацію з якістю туристичних послуг в Україні, а також відповідальність туроператорів, безпеку туристів тощо.

Шлях до омріяного батьківства

Покликання жінки на цій землі – перш за все бути мамою. Тому вона з таким хвилюванням і трепетом чекає на появу свого первістка. Але не всім випадає щастя стати батьками. Інколи для цього потрібно пройти тернистий шлях, щоб здійснилося диво.

Американські красуні вперше прилетіли в Україну, щоб підтримати закарпатських дітей

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів благодійної акції «Парад Надії 2018», який проходив у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка».

На Закарпатті роздержавилась одна газета. Ще на початку 2000-их

24 травня Ужгородський прес-клуб спільно з Херсонським прес-клубом провели телеміст на базі місцевих телекомпаній на тему «Роздержавлення комунальних ЗМІ в Україні: досвід регіонів».Ужгородські експерти зібралися у студії телеканалу Uin (відеопортал «Ужінформ), щоб обговорити з колегами, на якому етапі перебуває процес роздержавлення, які проблеми виникають у редакцій, а також поділитися успішними практиками.

Гарячі вакансії від міжнародної компанії Allan Lloyds в Ужгороді

Компанія AllanLloyds більше року працює в Ужгороді у стильному сучасному офісі та наразі розширює штат співробітників. Вона є провідним у світі організатором бізнес-конференцій у сферах фармацевтики, телекомунікацій, банківській сфері, маркетингу та менеджменту.

Селиська сироварня створила новий сорт сиру – «Менчул»

До Дня музеїв асоціація еко-виробників «Смак Українських Карпат» провела на території Закарпатського музею архітектури та побуту дегустацію закарпатських сирів, салямі, лекварів, медів, від відомих закарпатських крафтових еко-виробників.

В Ужгороді відкрився дитячий центр, де граються, читають, галасують, відпочивають і розвиваються

Чи легко знайшли спільну мову дві дівчини з різних куточків України? Яна Смоляр, мешканка Ужгорода, аніматор з досвідом та переселенка з Донецька, Еліна Біцуля мама 2-їх дітей та маркетинг-менеджер за освітою, відкрили спільний дитячий клуб корисного дозвілля.

Зміни правил безвізу: як, коли і кого торкнеться?

Після новин про «7 євро за безвіз» у мережі та навіть у деяких ЗМІ з’явилося багато інформації про те, що тепер доведеться платити за кожну поїздку, мовляв, який це безвіз, якщо потрібно буде заповнювати анкети і сплачувати за дозвіл на перетин кордону. Однак, зміни запроваджуються не через «український безвіз» і мають на меті вдосконалити систему контролю на кордонах ЄС. Цей процес почався ще до надання Україні безвізового режиму і це – не єдина зміна, просто дійсно найбільш помітна і важлива для всіх, хто збирається подорожувати до ЄС.

Закарпатський окружний адмінсуд понад рік не може потрапити у своє приміщення

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція представників Закарпатського окружного адміністративного суду та Фонду Державного майна України в Закарпатській області, ДВС Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області щодо конфліктної ситуації, яка склалася навколо приміщення на площі Народній, 5.