Публікації

Продюсерка культових українських фільмів бачить на Закарпатті потенціал для кіновиробництва

Закарпаття може стати майданчиком для створення художніх фільмів не тільки українського виробництва, але й міжнародного. Території «сусідок» нашої області – Угорщину та Румунію вже давно використовують для зйомок касових фільмів режисери Європи та Америки. Але поки єдина перевага цих європейських країн перед Україною - розвинена інфраструктура та забезпечення на місці всім необхідним для кіновиробництва.

Нормандський саміт може відбутися у листопаді, якщо погодиться Росія – Пристайко

Зустріч лідерів чотирьох держав у Нормандському форматі може відбутися наступного місяця, якщо дату погодить російська сторона.

Як минув «медовий місяць» закарпатських нардепів

Триває другий місяць роботи Верховної Ради України IX скликання. 29 серпня народні депутати склали присягу і одразу ж увімкнули «турборежим» – стали пачками ухвалювати закони. В соцмережах навіть з’явився популярний мем, який добре відображає суть роботи парламенту у вересні – «шалений принтер».

Можно ли доверять российским СМИ -- блог-опрос

Представьте, будто вы играете большую, а иногда даже решающую роль в любом конфликте любого масштаба. Более того, вы, чаще всего, являетесь зачинщиком, источником и причиной событий, которые вскоре ощутят все. Представтеэту силу и ответственность, которая возлагается на ваши плечи? Ею, как и любой другой силой, можно распорядиться как во благо, так и во вред.Такой силой в современном мире владеют медиа.Ни для кого не секрет, что жители стран бывшего СССР генетически восприимчивы к тому, что им твердит так называемая «четвертая власть». Почему бы не проверить, что изменилось спустя 28 лет независимости и 5 лет войны с Россией.

Віче в Ужгороді: «Ні – капітуляції», боротися за Україну і «ніяких виборів»

Сьогодні, 6 жовтня, в Ужгороді на площі Театральні зібралося народне віче, аби обговорити ситуацію в Україні та висловити протест проти прийнятої владою «формули Штайнмаєра». Участь у зібранні взяли близько сотні людей, виступали усі охочі. Люди прийшли з прапорами України, з плакатами «Ні – капітуляції!», «Мир буде після перемоги», жваво висловлювали свої думки та пропозиції щодо подальших кроків.

“За останні 5 років усі муніципалітети стали більш публічними” – Олександр Неберикут про результати вимірювання Індексу публічності

Експерти Громадянської мережі ОПОРА cьогодні презентували результати шостого вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Нагадаємо, дослідження проводилося мережею організацій  впродовж червня-серпня 2019 року в усіх обласних центрах України, а також у містах Краматорськ і Сєвєродонецьк.

Степан Біляк: "У нашу клініку їдуть з усієї України"

2 жовтня в Україні відзначається День уролога. Чи не кожен з нас хоч раз та й поскаржиться на дискомфорт в саме цих ділянках організму. І не завжди піде до лікаря. А дарма, бо запущені хвороби можуть привести вже на операційний стіл. Звичайно, досвідчені фахівці допоможуть. Але як уберегти себе і на що сьогодні можуть розраховувати хворі, говоримо із Степаном Біляком,заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук, урологом, хірургом, засновником духовно-медичного центру «Клініка Біляка».

Як УжНУ зближує Європу й Україну

Новий навчальний рік в Ужгородському національному університеті – це не тільки нові курси лекцій та семінарів, а ще й – початок цікавих міжнародних проектів, до яких залучені студенти, аспіранти та викладачі університету.

Як подолати подвійну дискримінацію: успішні історії закарпатських ромок

Жінки в Україні часто стикаються з гендерними стереотипами та упередженнями. Якщо ж вони – ромки, то, крім ґендерної, піддаються ще й дискримінації за етнічною ознакою. На Закарпатті ромів за неофіційними даними громадських організацій близько 100 тис. І тільки близько 50 хлопців та дівчат із ромської громади Закарпаття зараз навчається у вишах.

Чим запам'ятались новообрані нардепи за перший місяць роботи. ТЕСТ

Майже місяць пройшов з того часу, як новообрані депутати Верховної Ради зібралися на першу сесію. 29 серпня відбулося перше засідання ВР. За кілька тижнів нардепи встигли не тільки неймовірними темпами наприймати законів, але відзначитися у таблоїдах і стати героями мемів. Пропонуємо перевірити, чи пам'ятаєте ви щось з перших кроків ВР 9-го скликання